Byla 2KT-101/2012

1Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas Egidijus Žironas, atsižvelgdamas į 2012 m. rugsėjo 3 d. nutartį civilinėje byloje Nr. KT-101/2012,

Nustatė

2pareiškėjas A. B. 2012 m. rugpjūčio 29 d. faksu kreipėsi su skundu į Lietuvos apeliacinį teismą. Skundas pagal jo turinį įvertintas kaip procesinis dokumentas ir Lietuvos apeliacinio teismo pirmininko 2012 m. rugsėjo 3 d. nutartimi nustatytas terminas šio procesinio dokumento trūkumams pašalinti.

3Pagal Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalį, jeigu dalyvaujantis byloje asmuo, pateikęs procesinį dokumentą, pagal teismo nurodymus ir nustatytu terminu pašalina trūkumus, procesinis dokumentas laikomas paduotu pradinio jo pateikimo teismui dieną. Priešingu atveju procesinis dokumentas laikomas nepaduotu ir teisėjo nutartimi grąžinamas jį padavusiam asmeniui.

4Lietuvos apeliaciniame teisme nesant gauto procesinio dokumento su ištaisytais trūkumais, procesinis dokumentas laikytinas nepaduotu ir grąžintinas pareiškėjui.

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115 straipsnio trečiąja dalimi, Lietuvos apeliacinio teismo pirmininkas

Nutarė

6Lietuvos apeliaciniame teisme 2012 m. rugpjūčio 30 d. gautą A. B. procesinį dokumentą laikyti nepaduotu ir grąžinti pareiškėjui.

Proceso dalyviai