Byla 2-457-665/2012
Dėl skolos ir palūkanų priteisimo

1Švenčionių rajono apylinkės teismo teisėja Gražina Čereškevičienė, rašytinio proceso tvarka civilinėje byloje pagal ieškovo TEO LT, AB ieškinį atsakovei P. M. dėl skolos ir palūkanų priteisimo,

Nustatė

2Ieškovas pateikė ieškinį, kuriuo prašo iš atsakovės P. M. priteisti 950,43 Lt dydžio skolą, 5 procentų dydžio metines palūkanas nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki visiško teismo sprendimo įvykdymo bei bylinėjimosi išlaidas – 50 Lt žyminio mokesčio, kadangi atsakovė neįvykdė savo prievolės atsiskaityti už tiektas paslaugas.

3Švenčionių rajono apylinkės teismo 2012-04-19 nutartimi ieškovui buvo nustatytas terminas iki 2012-05-15 procesinio dokumento – ieškinio trūkumams pašalinti. Be to, nutartimi ieškovui išaiškinta, kad teismo nustatytu terminu nepašalinus trūkumų, ieškinys bus laikomas nepaduotu ir grąžintas ieškovui.

4Ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovui (LR CPK 115 str. 3 d.).

5Iki nurodytos nutartyje datos ieškovas TEO LT, AB nepašalino nurodytų procesinio dokumento – ieškinio trūkumų, t.y. nenurodė kitos atsakovės P. M. gyvenamosios ar darbo vietos ar nenurodė kitų įstatyme reglamentuotų būdų, kuriais teismas galėtų įteikti šiam asmeniui ieškovo ir teismo procesinius dokumentus.

6Esant išdėstytoms aplinkybėms, ieškovo procesinis dokumentas – ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovui (LR CPK 115 str. 3 d.).

7Ieškovui išaiškintina, kad pašalinus aplinkybes, dėl kurių procesinis dokumentas buvo grąžintas, jis turi teisę vėl kreiptis į teismą su procesiniu dokumentu bendra tvarka.

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115 str., 290 str., 291 str., teismas

Nutarė

9Ieškovo TEO LT, AB ieškinį atsakovei P. M. dėl skolos ir palūkanų priteisimo, laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

10Išaiškinti ieškovui, kad pašalinus aplinkybes, dėl kurių procesinis dokumentas buvo grąžintas, jis turi teisę vėl kreiptis į teismą su procesiniu dokumentu bendra tvarka.

11Dėl nutarties per 7 dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti duodamas atskirasis skundas Vilniaus apygardos teismui per Švenčionių rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai