Byla 2-6448-769/2013
Dėl baudos skyrimo, suinteresuoti asmenys skolininkas D. S., išieškotoja UAB „Pajūrio administratoriai“, priėmimo klausimą

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Rasa Augustė, rašytinio proceso tvarka spręsdama pareiškėjos antstolės B. T. prašymo dėl baudos skyrimo, suinteresuoti asmenys skolininkas D. S., išieškotoja UAB „Pajūrio administratoriai“, priėmimo klausimą,

Nustatė

2pareiškėja antstolė B. T. pateikė teismui prašymą skolininkui D. S. skirti 1000,00 Lt baudą už kiekvieną antstolės 2013-02-06 patvarkymo dėl teismo sprendimo vykdymo Nr. S-13003720 nevykdymo dieną. Nurodė, kad antstolės kontoroje gautas išieškotojos UAB „Pajūrio administratoriai“ pranešimas, jog BUAB „Ronier LEZ“ buvęs direktorius D. S. bankroto administratorei perdavė tik antspaudą ir dalį dokumentų, todėl prašo kreiptis į teismą dėl baudos D. S. skyrimo už 2012-12-18 Klaipėdos apygardos teismo nutarties civilinėje byloje Nr. B2-632-370/2013 nevykdymą.

32013-05-02 teismo nutartimi pareiškėjai nustatytas septynių dienų terminas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos nutartyje nurodytiems prašymo dėl baudos skyrimo trūkumams šalinti, t.y. patikslinti, ar prašoma D. S. skirti baudą už antstolės patvarkymo nevykdymą pagal CPK 585 str.; ar už per nustatytą terminą neįvykdytą teismo nutartį, įpareigojusią skolininką atlikti tam tikrus veiksmus, pagal CPK 771 str. 5 d.; ar D. S. antstolė prašo baudą skirti pagal dvi CPK normas (esant D. S. veikos idealiajai sutapčiai).

4Pareiškėjai antstolei B. T. nutarties dėl prašymo trūkumų šalinimo kopija įteikta 2013-05-08, tačiau nutartyje nurodytu terminu (per septynias dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos), pareiškėja neištaisė nutartyje nurodytų prašymo trūkumų.

5Pareiškėjai buvo išaiškinta, kad neištaisius nutartyje nurodytų trūkumų, prašymas bus laikomas nepaduotu ir teisėjos nutartimi grąžintas pareiškėjai, todėl, atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes, prašymas dėl baudos skyrimo laikytinas nepaduotu ir grąžintinas pareiškėjai (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalis). Ši nutartis neužkerta kelio iš naujo kreiptis į teismą su prašymu.

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290, 291 straipsniais, teismas

Nutarė

7pareiškėjos antstolės B. T. prašymą dėl baudos skyrimo, suinteresuoti asmenys skolininkas D. S., išieškotoja UAB „Pajūrio administratoriai“ laikyti nepaduotu ir kartu su priedais grąžinti jį padavusiam asmeniui.

8Nutarčiai įsiteisėjus grąžinti antstolei B. T. vykdomąją bylą Nr. 0005/13/00260.

9Nutartis per septynias dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui, atskirąjį skundą paduodant Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

Proceso dalyviai