Byla I-845-365/2013
Dėl paskirtos baudos panaikinimo

1Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjas Gintaras Dzedulionis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo prašymą dėl paskirtos baudos panaikinimo,

Nustatė

2Administracinėje byloje pagal pareiškėjos UAB „Valbis“ skundą atsakovei Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Finansų ministerijos dėl sprendimų panaikinimo liudytojui V. S. (V. S.) už neatvykimą į teismo posėdį be pateisinamos priežasties, Vilniaus apygardos administracinio teismo 2012 m. lapkričio 16 d. nutartimi (b. l. 123-124) skirta 500 (penkių šimtų) litų bauda.

32012 m. gruodžio 13 d. teismo posėdyje liudytojas V. S. (V. S.) teismo prašė panaikinti 2012 m. lapkričio 16 d. nutartimi skirtą baudą. Nurodė, kad dėl pasikeitusių aplinkybių išvykęs į užsienį ir teismo posėdžio dieną negalėjo sugrįžti į Lietuvą.

4Iš byloje esančios teismo šaukimo matyti, kad jis nėra įteiktas (b. l. 116). Teismas daro išvadą, kad dėl minėtos aplinkybės V. S. galėjo nežinoti apie teismo posėdžio laiką ir vietą, todėl neatvyko į teismo posėdį. Atsižvelgiant į išdėstytas aplinkybes, yra pagrindas teismo paskirtą baudą V. S. panaikinti.

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo 105 str., 106 str., teismas

Nutarė

6Patenkinti prašymą ir panaikinti V. S. (V. S.) skirtą 500 Lt (penkių šimtų) baudą.

7Nutartis per septynias dienas nuo nuorašo gavimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai