Byla B2-1114-254/2015
Dėl atsakovės BUAB „Siltrumas“ (toliau atsakovė) bankroto

1Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Dalė Burdulienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą dėl atsakovės BUAB „Siltrumas“ (toliau atsakovė) bankroto,

Nustatė

2atsakovės administratorės įgaliotas asmuo pateikė prašymą priimti sprendimą dėl atsakovės pabaigos.

3Kreditoriams apie teismo posėdį pranešta paskelbiant teismo posėdžio datą, laiką, vietą ir teismo sudėtį specialiame interneto tinklalapyje (CPK 133 str. 3 d., 235 str. 6 d.).

4Prašymas tenkinamas.

5Kauno apygardos teismas 2014 lapkričio 14 d. nutartimi iškėlė atsakovei bankroto bylą, 2015 m. birželio 9 d. nutartimi pripažino atsakovę bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. 2015 m. vasario 24 d. patvirtintas atsakovės kreditorių ir jų reikalavimų sąrašas, kuris vėlesnėmis nutartimi tikslintas.

6Atsakovės administratorės įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą dėl įmonės pabaigos ir Įmonių bankroto įstatymo (toliau – ĮBĮ) 31 straipsnio 8 punkte ir 32 straipsnio 4 dalyje nurodytus dokumentus – balansą bei Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą. Iš pateiktų dokumentų matyti, kad atsakovė jokio turto ir piniginių lėšų neturi, debitorinius skolą atsakovei sumokėjo. Lietuvos teismų informacinės sistemos LITEKO duomenimis yra baigtos visos civilinės bylos atsakovės atžvilgiu. Likvidavus atsakovę liko nepatenkinti kreditoriniai reikalavimai už 71 314,13 Eur.

7Kadangi galimybių tęsti įstatuose numatytą atsakovės veiklą nėra, o bankroto administratorės įgaliotas asmuo įvykdė įstatyme numatytus veiksmus likviduojant atsakovę, teismas sprendžia, kad yra pagrindas priimti sprendimą dėl atsakovės veiklos pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

8Teismas, vadovaudamasis ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalimi, Civilinio proceso kodekso 270 straipsniu,

Nutarė

9pripažinti BUAB „Siltrumas“ (juridinio asmens kodas 303169108) veiklą pasibaigusia likvidavus dėl bankroto.

10Įpareigoti administratorės įgaliotą asmenį atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

11Įpareigoti administratorės įgaliotą asmenį sprendimo kopiją įteikti kreditoriams.

12Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai