Byla 2-1086-805/2013
Dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš nuomojamos patalpos, rašytinio proceso tvarka

1Prienų rajono apylinkės teismo teisėja Loreta Radzevičienė, civilinėje byloje pagal ieškovės Prienų rajono savivaldybės ieškinį atsakovei Z. U., trečiajam asmeniui UAB „Prienų butų ūkis“ dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš nuomojamos patalpos, rašytinio proceso tvarka,

Nustatė

2Teismui priėmus ieškinį ir iškėlus civilinę bylą paaiškėjo, kad atsakovė Z. U. ieškovės ieškinyje nurodytu adresu – ( - ), negyvena, kadangi jai išsiuntus ieškinio bei jo priedų nuorašus, šie sugrįžo neįteikti su pašto darbuotojo žyma, jog atsakovė nurodytu adresu nerasta, persikraustė. Byloje duomenų apie atsakovės darbo vietą ieškovė nepateikė.

3Atsakovei neįteikus procesinių dokumentų pagal ieškovės nurodytą gyvenamąją vietą, Prienų rajono apylinkės teismo 2013-09-06 nutartimi ieškovei buvo nustatytas 7 dienų terminas įrodymams apie atsakovės gyvenamąją (kitą buvimo) ar darbo vietą pateikti arba pasirinkti kitą įstatymo numatytą procesinių dokumentų įteikimo būdą, nurodant, kad ieškovei nepateikus šių duomenų, ieškinys gali būti paliktas nenagrinėtas.

4Ieškovės atstovė teismo nutartį dėl įrodymų pateikimo ir (ar) kito procesinių dokumentų įteikimo būdo pasirinkimo gavo 2013-09-09, tačiau jokių kitų įrodymų dėl atsakovės gyvenamosios ir (ar) darbo vietos teismui nustatytais terminais nepateikė, kito procesinių dokumentų įteikimo būdo nepasirinko. Esant šioms aplinkybėms, ieškinys paliktinas nenagrinėtu (CPK 296 str. 1 d. 11 p. ir 2 d.).

5Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 296 str. 1 d. 11 p. ir 2 d., 290-291 str.,

Nutarė

6Ieškovės Prienų rajono savivaldybės ieškinį atsakovei Z. U., UAB „Prienų butų ūkis“ dėl gyvenamosios patalpos nuomos sutarties nutraukimo ir iškeldinimo iš nuomojamos patalpos palikti nenagrinėtu.

7Nutartis per 7 dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Prienų rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai