Byla 2-3218-864/2018
Dėl taikos sutarties patvirtinimo civilinėje byloje pagal ieškovo E. Z. ieškinį dėl preliminarios parkavimo vietos pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo pagrindine, nuosavybės teisių į ją pripažinimo ir pirkimo – pardavimo sutarties panaikinimo, pareikštą atsakovams bankrutavusiai UAB „NEGRESKO Investicijos“ ir UAB „Vytukai“, trečiasis asmuo VĮ Registrų centras

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Ramunė Mikonienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi prašymą dėl taikos sutarties patvirtinimo civilinėje byloje pagal ieškovo E. Z. ieškinį dėl preliminarios parkavimo vietos pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo pagrindine, nuosavybės teisių į ją pripažinimo ir pirkimo – pardavimo sutarties panaikinimo, pareikštą atsakovams bankrutavusiai UAB „NEGRESKO Investicijos“ ir UAB „Vytukai“, trečiasis asmuo VĮ Registrų centras,

Nustatė

21.

3Vilniaus apygardos teisme nagrinėjama civilinė byla pagal ieškovo E. Z. (toliau ir Ieškovas) ieškinį atsakovams BUAB „NEGRESKO Investicijos“ ir UAB „Vytukai“ (toliau ir Atsakovai) dėl preliminarios parkavimo vietos pirkimo – pardavimo sutarties pripažinimo pagrindine, nuosavybės teisių į ją pripažinimo ir pirkimo – pardavimo sutarties panaikinimo.

42.

5Šalys teismui pateikė sudarytą taikos sutartį, kurią prašo teismo patvirtinti bei taikos sutarties tvirtinimo ir civilinės bylos nutraukimo klausimą išspręsti rašytinio proceso tvarka.

63.

7Šalys patvirtino, kad joms žinomos taikos sutarties sudarymo ir civilinės bylos nutraukimo teisinės pasekmės (Civilinio proceso kodekso 293 straipsnio 3 punktas, 294 straipsnio 2 dalis).

84.

9Teismas, atsižvelgdamas į tai, kad šalių sudaryta taikos sutartis neprieštarauja įstatymams, nepažeidžia jų teisių ir įstatymo saugomų interesų, taikos sutartį tvirtina, civilinę bylą nutraukia (Civilinio proceso kodekso 42 straipsnis, 293 straipsnio 4 punktas, 294 straipsnis).

10Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 290-291, 295, 335 straipsniais, teismas

Nutarė

11Patvirtinti ieškovo E. Z. bei atsakovo BUAB „NEGRESKO Investicijos“, atstovaujamo bankroto administratoriaus MB „Nemokumo valdymas“, (toliau ir Atsakovas1) ir atsakovo UAB „Vytukai“ (toliau ir Atsakovas2) 2018 m. lapkričio 27 d. sudarytą taikos sutartį tokiomis sąlygomis :

12(Duomenys neskelbtini).

13Civilinę bylą Nr. 2-3218-864/2018 nutraukti.

14Nutartis per septynias dienas gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai