Byla 2-765-399/2012
Dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės ir turto padalijimo

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėja Janina Zaržeckienė, spręsdama ieškinio priėmimo klausimą pagal ieškovo J. Z. ieškinį atsakovei E. Z. ir institucijai teikiančiai išvadą byloje Marijampolės savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriui dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės ir turto padalijimo,

Nustatė

2Ieškovas J. Z. pateikė ieškinį atsakovei E. Z. ir institucijai teikiančiai išvadą byloje Marijampolės savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriui dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės ir turto padalijimo.

3Ieškinys buvo pateiktas su trūkumais, todėl 2012-02-02 nutartimi ieškovui buvo nustatytas 10 dienų terminas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos nutartyje nurodytiems ieškinio trūkumams šalinti.

4Nutarties patvirtinta kopija ieškovui įteikta tinkamai 2012-02-04.

5Ieškovas nutartyje nurodytų trūkumų nustatytu terminu nepašalino, todėl ieškinys laikytinas nepaduotu teismui ir grąžintinas ieškovui (LR CPK 115 str. 3 d.).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos LR CPK 115 str. 3 d., 290-291 str., teismas

Nutarė

7Ieškovo J. Z. ieškinį atsakovei E. Z. ir institucijai teikiančiai išvadą byloje Marijampolės savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriui dėl santuokos nutraukimo dėl kito sutuoktinio kaltės ir turto padalijimo laikyti nepaduotu ir grąžinti ieškovui.

8Nutarties patvirtintą kopiją siųsti ieškovui.

9Nutartis per 7 d. nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Marijampolės rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai