Byla B2-195-260/2017
Dėl bankroto ( 1 t., b. l. 92-93 ir 171-172)

1Kauno apygardos teismo teisėjas Raimondas Buzelis,

2sekretoriaujant Danutei Nekraševičienei,

3dalyvaujant administratorės atstovui G. M., kreditorės UAB „Elvitra“ atstovui L. V.,

4teismo posėdyje išnagrinėjęs uždarosios akcinės bendrovės „Diluvijos pervežimai“ bankroto bylą,

Nustatė

5Kauno apygardos teismo 2014 m. kovo 18 d. nutartimi uždarajai akcinei bendrovei „Diluvijos pervežimai“ buvo iškelta bankroto byla, 2014 m. rugpjūčio 12 d. nutartimi ši įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto ( 1 t., b. l. 92-93 ir 171-172)..

6Bankrutavusios UAB „Diluvijos pervežimai” bankroto administratorė pateikė teismui prašymą pripažinti, kad šios įmonės veikla pasibaigė.

7Pripažintina, kad bankrutavusios UAB „Diluvijos pervežimai“ veikla pasibaigė, kadangi šiai įmonei buvo iškelta bankroto byla, įmonė pripažinta bankrutavusia, jos mokumas neatstatytas, turto ji pagal byloje surinktus duomenis neturi. Bankroto administratorius pateikė teismui Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalyje nurodytą dokumentą – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento 2016 m. lapkričio 7 d. pažymą.

8Teismo posėdyje bankroto administratoriaus ir kreditorių susirinkimo pirmininko atstovo paaiškinimais nustatyta, kad įmonės likvidavimo procedūros baigtos, šie asmenys siūlo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos. Paaiškinimais.

9Remdamasis tuo, kad įmonės likvidavimo procedūros, administratorės vertinimu, baigtos, kreditoriai, kuriuos teismas informavo apie žodinio proceso tvarka vyksiantį teismo posėdį, kuriame teismas spręs, ar yra pagrindas priimti sprendimą apie įmonės veiklos pabaigą, nepareiškė tam prieštaravimų ir siūlymų, kad bankroto administratorė atliktų papildomus konkrečius veiksmus, teismas pripažįsta, kad yra pagrindas tenkinti administratorės prašymą ir priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (Įmonių bankroto įstatymo 30 straipsnio 1 dalis, 32 straipsnio 4 dalis).

10Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 270 straipsniu ir Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsniu, teismas

Nutarė

11pripažinti uždarosios akcinės bendrovės „Diluvijos pervežimai“ (juridinio asmens kodas 235934960) veiklą pasibaigusia, ją likvidavus dėl bankroto.

12Įpareigoti bankrutavusios uždarosios akcinės bendrovės „Diluvijos pervežimai“ bankroto administratorę atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 5 dalyje.

13Šis sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui, apeliacinį skundą paduodant per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai