Byla e2YT-806-325/2016
Dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu

1Kretingos rajono apylinkės teismo teisėjas Petras Kontrimas rašytinio proceso tvarka civilinėje byloje pagal G. T. ir K. T. pareiškimą, suinteresuoti asmenys UAB „V. L.“, antstolė A. R. Žičkuvienė, D. Š. dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu,

Nustatė

22016-05-05 Kretingos r. apylinkės teisme buvo gautas G. T. ir K. T. pareiškimas, suinteresuoti asmenys UAB „V. L.“, antstolė A. R. Žičkuvienė, D. Š. dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu.

3Kadangi pareiškimas neatitiko bendrųjų ir spacialiųjų procesinių dokumentų turiniui 2016-07-12 teismo nutartimi pareiškėjams G. T. ir K. T. buvo nustatytas dešimties dienų terminas nurodytiems trūkumams pašalinti. 2016-10-20 Klaipėdos apygardos teismo nutartimi Kretingos r. apylinkės teismo nutartis palikta iš esmės nepakeista.

4Atsižvelgiant į tai, kad pareiškėjai G. T. ir K. T. per teismo nustatytą terminą pareiškimo trūkumų nepašalino, pareiškimas paliekamas nenagrinėtu ir gražinamas pareiškėjams.

5Remdamasis išdėstytu ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 296 str. 1 d. 11 p., 115 str.3d.,298 str., teismas

Nutarė

6G. T. ir K. T. pareiškimą, suinteresuoti asmenys UAB „V. L.“, antstolė A. R. Žičkuvienė, D. Š. dėl santuokos nutraukimo abiejų sutuoktinių bendru sutikimu palikti nenagrinėtu ir grąžinti pareiškėjams.

7Nutartis per 7 dienas nuo nutarties nuorašo įteikimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui per Kretingos rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai