Byla eB2-66-260/2020
Dėl bankroto ir patikslinti įmonės kreditorių finansinius reikalavimus

1

2Kauno apygardos teismo teisėjas Raimondas Buzelis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs uždarosios akcinės bendrovės „V. Šeba“ bankroto bylą,

Nustatė

3

4Kauno apygardos teismo 2015 m. rugsėjo 14 d. nutartimi UAB „V. Šeba“ iškelta bankroto byla, 2015 m. gruodžio 23 d. nutartimi nutarta UAB „V. Šeba“ likviduoti dėl bankroto ir patikslinti įmonės kreditorių finansinius reikalavimus.

52020 m. balandžio 16 d. likviduojamos dėl bankroto UAB „V. Šeba“ nemokumo administratorė pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl UAB „V. Šeba“ pabaigos, kartu su prašymu pateikė įrodymus, patvirtinančius gautas ir panaudotas lėšas bankroto proceso metu, institucijos, vykdančios aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę, pažymą dėl atliekų, užteršto dirvožemio ir grunto sutvarkymo.

6Pripažintina, kad UAB „V. Šeba“ veikla pasibaigė, kadangi šiai įmonei buvo iškelta bankroto byla, įmonei taikyta likvidavimo procedūra, jos mokumas neatstatytas, turto ji pagal byloje surinktus duomenis neturi. Nemokumo administratorė pateikė teismui Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo (toliau – JANĮ) 100 straipsnio 3 dalyje nurodytus dokumentus. Remiantis išdėstytomis aplinkybėmis yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (Juridinių asmenų nemokumo įstatymo 100 straipsnio 4 dalis).

7Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 270 straipsniu ir Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo 100 straipsniu, teismas

Nutarė

8pripažinti uždarosios akcinės bendrovės „V. Šeba“ (juridinio asmens kodas 125917335) veiklą pasibaigusia, likvidavus ją dėl bankroto

9Įpareigoti uždarosios akcinės bendrovės „V. Šeba“ nemokumo administratorę ne vėliau kaip per 14 dienų nuo teismo sprendimo dėl juridinio asmens pabaigos įsiteisėjimo dienos kreiptis į Juridinių asmenų registro tvarkytoją jo veiklą reglamentuojančių teisės aktų nustatyta tvarka dėl juridinio asmens uždarosios akcinės bendrovės „V. Šeba“ išregistravimo.

10Šio sprendimo kopiją ne vėliau kaip kitą darbo dieną nuo jo priėmimo dienos išsiųsti Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos ir uždarosios akcinės bendrovės „V. Šeba“ nemokumo administratorei, įpareigojant ją per 3 dienas nuo sprendimo gavimo dienos informuoti kreditorius apie priimtą teismo sprendimą.

11Įsiteisėjus šiam sprendimui, jo kopiją ne vėliau kaip kitą darbo dieną nuo įsiteisėjimo dienos išsiųsti Juridinių asmenų registro tvarkytojui ir Audito, apskaitos, turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos.

12Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo gali būti skundžiamas apeliaciniu skundu Lietuvos apeliaciniam teismui, skundą paduodant per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai