Byla I-454-355/2010

1Šiaulių apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš kolegijos pirmininko teisėjo Donato Daunio

2kolegijos teisėjų Marytės Švažienės ir Virginijaus Stankevičiaus

3sekretoriaujant P. B.

4nedalyvaujant pareiškėjo Viešosios įstaigos Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro ir atsakovo UAB „Ragtora“ atstovams

5rašytinio proceso tvarka( be žodinio nagrinėjimo) išnagrinėjo pareiškėjo VĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras prašymą dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą skolos išieškojimo iš UAB „Ragtora“ ir

Nustatė

6VĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras kreipėsi prašymu į Šiaulių apygardos administracinį teismą, prašydamas priteisti iš UAB „Ragtora 430,03 litus vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, suskaičiuotos nuo 2009-01-01 iki 2010-04-30 bei 5 procentų metines palūkanas nuo priteistos sumos nuo bylos iškėlimo teisme iki teismo sprendimo visiško įvykdymo.

7Tinkamai informuoti apie bylos nagrinėjimo vietą ir laiką, į teismo posėdį neatvyko nei pareiškėjo, nei UAB „Ragtora“ atstovai. 2010-05-31 teisme gautas pareiškėjo prašymas nutraukti administracinę bylą, nes atsakovas, po prašymo padavimo teismui, sumokėjo visą prašomą priteisti skolą, taip pat šiuo prašymu atsisako teisme pareikšto prašymo.

8VĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras 2010-05-31 atsisakė nuo teismui pateikto prašymo. Toks atsisakymas nepažeidžia kitų asmenų teisių ir teisėtų interesų, todėl teismo yra priimamas. Pareiškėjui atsisakius nuo prašymo, o teismui tokį atsisakymą priėmus, administracinė byla nutrauktina. ( LR ABTĮ 101 str.1 d.3 p.).

9Vadovaujantis LR Administracinių bylų teisenos įstatymo 101 str.1 d.3 p. teismas

Nutarė

10(S)

11Administracinę bylą pagal VĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras prašymą dėl vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą skolos priteisimo iš UAB „Ragtora“ nutraukti, pareiškėjui atsisakius nuo skundo, o teismui tokį atsisakymą priėmus.

12Nutartis dėl bylos nutraukimo per 7 d. gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos Vyriausiajam administraciniam teismui per šį teismą.

Proceso dalyviai