Byla 2-6-906/2013
Dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo, neturtinės žalos, bylinėjimosi išlaidų priteisimo ir santuokoje įgyto turto padalijimo, gavęs ieškovės pareiškimą apie šalių susitaikymą, rašytinio proceso tvarka

1Skuodo rajono apylinkės teismo teisėjas Svajūnas Bliudsukis civilinėje byloje pagal ieškovės E. B. ieškinį atsakovui A. B. dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo, neturtinės žalos, bylinėjimosi išlaidų priteisimo ir santuokoje įgyto turto padalijimo, gavęs ieškovės pareiškimą apie šalių susitaikymą, rašytinio proceso tvarka

Nustatė

2Skuodo rajono apylinkės teisme nagrinėjama civilinė byla pagal ieškovės E. B. ieškinį atsakovui A. B. dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo, neturtinės žalos, bylinėjimosi išlaidų priteisimo ir santuokoje įgyto turto padalijimo.

3Teismo 2012 m. rugsėjo 12 d. nutartimi, ieškovei prašant, sutuoktiniams buvo paskirtas 6 mėnesių terminas susitaikyti, civilinė byla sustabdyta.

42013 m. gegužės 2 d. teisme gautas ieškovės E. B. prašymas bylą dėl santuokos nutraukimo nutraukti, nes jie su atsakovu susitaikė.

5Prašymas tenkintinas, civilinė byla nutrauktina.

6Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – CPK) 384 straipsnio 4 dalimi, teismas, nagrinėdamas bylą dėl santuokos nutraukimo, gavęs šalių pareiškimą dėl susitaikymo, nutartimi bylą nutraukia.

7Teismo nutartis dėl bylos nutraukimo neužkerta kelio kreiptis iš naujo į teismą dėl santuokos nutraukimo ar sutuoktinių gyvenimo skyrium (CPK 384 straipsnio 4 dalis).

8Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290-291 str., 293 str. 1 d. 9 p., 384 str. 4 d., teismas

Nutarė

9civilinės bylos Nr. 2-6-906/2013 nagrinėjimą atnaujinti.

10Ieškovės prašymą tenkinti ir civilinę bylą pagal ieškovės E. B. ieškinį atsakovui A. B. dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės, nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos nustatymo, išlaikymo, neturtinės žalos, bylinėjimosi išlaidų priteisimo ir santuokoje įgyto turto padalijimo nutraukti.

11Išaiškinti ieškovei, kad ši teismo nutartis dėl bylos nutraukimo neužkerta kelio kreiptis iš naujo į teismą dėl santuokos nutraukimo ar sutuoktinių gyvenimo skyrium (separacijos).

12Panaikinti 2012 m. rugsėjo 4 d. nutartimi taikytas laikinąsias apsaugos priemones ir įpareigoti ieškovę grąžinti teismui vykdomąjį raštą.

13Grąžinti ieškovei santuokos liudijimą.

14Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai