Byla eB2-1853-601/2016
Dėl įmonės pabaigos

1Kauno apygardos teismo teisėjas Evaldas Burzdikas, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs bankrutuojančios UAB ,,Ant kalno“ bankroto bylą,

Nustatė

2Bankrutuojančios UAB ,,Ant kalno“ administratorius pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Kreditoriams apie teismo posėdį pranešta paskelbiant viešai specialiame interneto tinklalapyje.

4Administratoriaus prašymas pagrįstas, todėl tenkintinas.

5Kauno apygardos teismo 2016 m. gegužės 12 d. nutartimi UAB ,,Ant kalno“ iškelta bankroto byla, administratoriumi paskirta UAB ,,Elmeda“. 2016 m. rugpjūčio 29 d. taikytas supaprastintas bankroto procesas ir patvirtinti kreditoriniai reikalavimai, 2016 m. spalio 6 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

6Administratorius pažymėjo, kad UAB ,,Ant kalno“ dokumentai ar turtas administratoriui neperduoti, įmonės valdymo organai su administratoriumi nebendravo, įmonė adresu ( - ), Kaunas, veiklos nevykdo. Nepavyko surasti ir buvusio įmonės vadovo ir akcininko V. R. (kuris ( - ) mirė). Įmonės vardu nėra registruotų transporto priemonių ir nekilnojamojo turto, 1986 m. automobilis DAF išregistruotas. Bankroto proceso metu jokio turto ir piniginių lėšų negauta, todėl grąžintino, nurašytino ar perduotino turto nėra. Įmonės administratorius pateikė įmonės 2016 m. lapkričio 2 d. likvidacinį balansą. Teismuose nėra jokių nagrinėjamų bylų, kurioje proceso šalimi būtų atsakovė. Iš pateiktų duomenų matyti, kad bankrutuojanti UAB ,,Ant kalno“ jokio turto ir piniginių lėšų neturi, jokios veiklos nevykdo, įmonėje darbuotojai nedirba ir dėl to apmokėti likusius kreditorių finansinius reikalavimus nėra galimybių. Taip pat administratorius pateikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento 2016 m. lapkričio 21 d. pažymą Nr. (KM)-D2-2630, iš kurios nustatyta, kad bankrutuojanti UAB ,,Ant kalno“ su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentu yra atsiskaičiusi.

7Esant šioms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 str. 4 d.).

8Teismas, vadovaudamasis ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalimi, CPK 259, 260, 270 ir 279 straipsniais,

Nutarė

9Pripažinti bankrutuojančios UAB ,,Ant kalno“ (j. a. k. ( - ), adresas: ( - ), Kaunas) veiklą pasibaigusia, likvidavus ją dėl bankroto.

10Sprendimui įsiteisėjus, panaikinti visus teismų ir kitų kompetentingų institucijų taikytus areštus bankrutuojančios UAB ,,Ant kalno“ (j. a. k. ( - ), adresas: ( - ), Kaunas) nekilnojamajam ir kilnojamajam turtui, turtinėms teisėms bei piniginėms lėšoms, esančioms bankų sąskaitose.

11Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

12Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai