Byla e2-6435-889/2016
Dėl bylos nutraukimo civilinėje byloje pagal ieškovės ieškovės LUAB „Subarė“ ieškinį atsakovei UAB „Vakarų refonda“, tretieji asmenys byloje AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Vakarų krova“, UAB „Vakarų buitis“, UAB „Vakarų techninė tarnyba“, UAB „ELME MESSER LIT“ dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais ir restitucijos taikymo

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Milda Valiulytė rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi ieškovės prašymą dėl bylos nutraukimo civilinėje byloje pagal ieškovės ieškovės LUAB „Subarė“ ieškinį atsakovei UAB „Vakarų refonda“, tretieji asmenys byloje AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Vakarų krova“, UAB „Vakarų buitis“, UAB „Vakarų techninė tarnyba“, UAB „ELME MESSER LIT“ dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais ir restitucijos taikymo,

Nustatė

2ieškovė kreipėsi į teismą su ieškiniu prašydama pripažinti tarp ieškovės, atsakovės bei trečiųjų asmenų 2014-11-25, 2014-11-28, 2014-12-01 ir 2014-12-19 sudarytus susitarimus dėl skolos užskaitymo negaliojančiais ab initio, taikyti restituciją visa apimtimi ir priteisti iš atsakovės ieškovei 29515,63 Eur skolą, 6 procentų metines palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas, o tretiesiems asmenims, esant teisiniam ir faktiniam pagrindui, palikti teisę reikšti reikalavimus į ieškovę ieškovės bankroto byloje Nr. B2-448-513/2016.

32016-09-26 teisme gautas ieškovės pareiškimas dėl ieškinio atsisakymo, kuriame nurodoma, kad proceso šalys pasiekė susitarimą dėl kelių civilinių bylų taikaus užbaigimo, todėl ieškovė atsisako visų šioje civilinėje byloje atsakovei pareikštų materialiųjų ir procesinių teisinių reikalavimų, bylinėjimosi ir kitų su tuo susijusių išlaidų iš atsakovo nereikalauja, todėl civilinę bylą prašo nutraukti.

4Atsisakymas nuo ieškinio priimtinas. Civilinė byla nutrauktina.

5Pažymėtina, kad ieškovas, kreipęsis į teismą, bet kurioje proceso stadijoje turi teisę žodžiu ar raštu pareikšti teismui, kad jis atsisako pareikšto ieškinio, todėl ieškovės atsisakymas nuo ieškinio priimtinas, civilinė byla nutrauktina (CPK 42 str. 1 d., 140 str. 1 d., 293 str. 4 p.). Bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (CPK 294 str. 2 d.).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290-291 str., teismas

Nutarė

7priimti ieškovės LUAB „Subarė“ atsisakymą nuo ieškinio atsakovei UAB „Vakarų refonda“, tretieji asmenys byloje AB „Vakarų laivų gamykla“, UAB „Vakarų krova“, UAB „Vakarų buitis“, UAB „Vakarų techninė tarnyba“, UAB „ELME MESSER LIT“ dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais ir restitucijos taikymo.

8Nutraukti civilinę bylą Nr. e2-6535-889/2016.

9Išsiųsti nutarties kopijas byloje dalyvaujantiems asmenims.

10Nutartis per septynias dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Klaipėdos apygardos teismui per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai