Byla B2-124-230/2017
Dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,BIC Capital“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo

1Kauno apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Nijolia Indreikienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi civilinę bylą dėl uždarosios akcinės bendrovės ,,BIC Capital“ pripažinimo pabaigusia veiklą ir jos išregistravimo,

Nustatė

2bankrutavusios UAB ,,BIC Capital“ administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis numato, kad po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

5Kauno apygardos teismo 2013 m. birželio 10 d. nutartimi UAB ,,BIC Capital“ iškelta bankroto byla. Teismo 2013 m. lapkričio 15 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl UAB ,,BIC Capital“ pabaigos ir bendrovės likvidacinį balansą, iš kurių matyti, kad įmonė turto ir piniginių lėšų neturi, padengti kreditorių finansinius reikalavimus nėra galimybės, bankroto proceso metu buvo gauta 150 Eur pajamų, iš bankroto proceso metu gautų lėšų buvo iš dalies padengtos teismo nutartimi patvirtintos administravimui skirtos išlaidos, liko nepatenkinti kreditoriniai reikalavimai bendrai 14 865,23 Eur sumai. Įmonė veiklos nevykdo, mokumas neatstatytas, visi privalomi bankroto procesiniai veiksmai atlikti. Iš pateiktos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento pažymos matyti, kad likviduojama įmonė su departamentu yra atsiskaičiusi. Esant išdėstytoms aplinkybėms yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

7pripažinti bankrutavusią uždarąją akcinę bendrovę ,,BIC Capital“ (juridinio asmens kodas 302622648, buveinės adresas Vilkaviškio r. sav. Vilkaviškio m. Gedimino g. 13-2) veiklą pabaigusia ir ją išregistruoti.

8Įpareigoti administratorių atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje.

9Įpareigoti administratorių sprendimo nuorašą įteikti kreditoriams.

10Sprendimas per 30 dienų nuo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai