Byla L2-2869-392/2009
Dėl skolos, palukanu ir delspinigiu priteisimo iš skolininku UAB „Gintarine sala“, A. M. ir G. R. priemimo klausima

1Vilniaus apygardos teismo teisejas Virginijus Kairevicius, rašytinio proceso tvarka išnagrinejes kreditoriaus AB DnB NORD banko pareiškimo del skolos, palukanu ir delspinigiu priteisimo iš skolininku UAB „Gintarine sala“, A. M. ir G. R. priemimo klausima

2n u s t a t e :

3Kreditorius AB DnB NORD bankas pateike pareiškima del 100.000 Lt negražintos paskolos, 2.859,27 Lt sutartiniu palukanu, 31,31 Lt delspinigiu 17,1 proc. dydžio metiniu palukanu nuo negražintos kredito sumos nuo bylos iškelimo teisme dienos iki teismo isakymo visiško ivykdymo ir 763 Lt bylinejimosi išlaidu priteisimo iš skolininku UAB „Gintarine sala“, A. M. ir G. R. .

4Pareiškima atsisakytina priimti, nes pateiktas pareiškimas neatitinka CPK 433 str. 1 d. 2 p. reikalavimu, kadangi jame nera nurodyti skolininko, kuris yra juridinis asmuo, atsiskaitomosios saskaitos numeris ir kredito istaigos rekvizitai. Šie rekvizitai pareiškime yra butini (LR CPK 436 str. 4 d.), nes LR CPK 587 straipsnyje sakoma, kad teismo isakymas yra vykdomasis dokumentas, kuriam nurodyti rekvizitai yra privalomi remiantis LR CPK 648 straipsniu.

5Teismas, vadovaudamasis LR CPK 435 str. 2 d. 1 p.,

Nutarė

6Atsisakyti priimti kreditoriaus AB DnB NORD banko pareiškima del skolos, palukanu ir delspinigiu priteisimo iš skolininku UAB „Gintarine sala“, A. M. ir G. R. ir gražinti ji kartu su visais jame nurodytais priedais pareiškejui.

7Tai neužkerta kelio ištaisius trukumus istatymu nustatyta tvarka pateikti nauja pareiškima arba pareikšti ieškini teisme pagal ginco teisenos taisykles (LR CPK 435 str. 4 d.).

8Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai