Byla B2-185-227/2015
Dėl įmonės pabaigos

1Panevėžio apygardos teismo teisėja Margarita Dzelzienė

2viešame teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka likviduojamos uždarosios akcinės bendrovės „Sendus“, juridinio asmens kodas 302493018 (buv.v.Taikos pr. 7, Visaginas, adresas korespondencijai: Veteranų g.5-307, Visaginas), bankroto byloje išnagrinėjo klausimą dėl įmonės pabaigos ir

Nustatė

3Apie paskirtą teismo posėdį pranešta administratoriui ir kreditoriams skelbimu viešoje erdvėje. Darytina išvada, kad nėra kliūčių bylos nagrinėjimui rašytinio proceso tvarka.

4Administratorius prašo priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos, nes bendrovėje bankroto procedūros užbaigtos, likusio turto nėra. Liko nepatenkinta bendra 33.284,97 Eur (114.926,33 Lt) kreditorių finansinių reikalavimų suma.

5Prašymas pagrįstas ir tenkintinas (ĮBĮ 30 str.1d, 32 str.4d).

6Panevėžio apygardos teismas 2014-04-10 iškėlė bankroto bylą atsakovei UAB „Sendus“, juridinio asmens kodas 302493018 (buv.v.Taikos pr. 7, Visaginas, adresas korespondencijai: Veteranų g.5-307, Visaginas) ir administratoriumi paskyrė UAB “Panevėžio bankrotų administravimo biuras” , el.p: bankrotubiuras@gmail.com. Nutartis įsiteisėjo 2014-04-23. Teismas 2014-06-25 nutartimi patvirtino kreditorių sąrašą bendrai 133.251,79 Lt kreditorinių reikalavimų sumai, o 2014-07-18 nutarė taikyti supaprastintą bankroto procesą, o 2014-07-29 pripažino bankrutavusia, patvirtino sutikslintą kreditorių sąrašą, kurį likvidavimo eigoje keitė.

7Administratorius prašo pripažinti įmonę bankrutavusia ir ją likviduoti. Iš administratoriaus pateiktų dokumentų, jo paaiškinimo matyti, kad įmonės likvidavimo procedūra yra užbaigta.

8Administratorius pateikė teismui likvidavimo aktą, iš kurio matyti, kad bankroto procedūrų metu buvo parduotas bendrovės turtas, išieškotos debitorinės skolos, o bankrutavusių įmonių skolos nurašytos į ūkinės veiklos nuostolius.Likvodavimo eigoje gautya 8.663,29 Eur (29.912,60 Lt), pajamų, iš jų 6.876,847 Eur (23.744,35 Lt) iš Garantinio fondo, kurie išmokėti buvusiems darbuotojams. Liko nepatenkinta kreditorinių reikalavimų už 33.284,97 Eur(115.926,33 Lt). Administratorius pateikė Likvidacinį balansą, iš kurio matyti, kad turto ir lėšų nėra, LR Aplinkos ministerijos Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento 2014-11-18 pažymą Nr.(1.96)-12s-233, patvirtinančią, jog jie neprieštarauja dėl bendrovės veiklos nutraukimo. Bendrovės likusio turto nėra. Nuo teismo nutarties, kuria pradėtos likvidavimo procedūros praėjo 6 mėnesiai laiko.

9Todėl konstatuotina, kad yra nustatytos faktinės ir teisinės aplinkybės priimti teismo sprendimą dėl bankrutavusios UAB „Sendus“pabaigos. Įmonę, kuriai priimtas sprendimas dėl įmonės pabaigos, išregistruoja Įmonių rejestro tvarkytojas LR ĮBĮ 32 str.5, 6 d. nustatyta tvarka.

10Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 65, 215, 222 str., Įmonių bankroto įstatymo 30 str. 1d., 32 str. 4d.,

Nutarė

111. 1. Pripažinti, kad bankrutavusios Sendus“, juridinio asmens kodas 302493018 (buv.v.Taikos pr. 7, Visaginas, adresas korespondencijai: Veteranų g.5-307, Visaginas) veikla pasibaigė dėl bankroto.

122. Liko nepatenkinta bendra 33.284,97 Eur (114.926,33 Lt) kreditorių finansinių reikalavimų suma. Pirmos eilės kreditorių finansiniai reikalavimai:

Eil Nr.Vardas PavardėAsmens kodasKreditorinio reikalavimo suma, Eur Kreditorinio reikalavimo suma, Lt
1V. K.( - )2617,289036,94
2A. K.( - )483,811670,50
3V. B.( - )25,6688,59
4J. L.( - )2787,979626,31
5A. M.( - )18,9765,50
6I. A.( - )40,73140,63
 Viso:  5974,4220628,47
Antros eilės kreditorių finansiniai reikalavimai:

Eil Nr.

Pavadinimas

Įmonės kodas

Kreditorinio reikalavimo suma, Eur

Kreditorinio reikalavimo suma, Lt

1

19VSDFV Utenos skyrius

193322893

17879,20

61733,31

2

24VMI prie LR Finansų ministerijos

188659752

1228,15

4240,55

3

29VĮ Turto bankas

112021042

6584,06

22733,45

Viso:

19107,35

65973,86

36Trečios eilės kreditorių finansiniai reikalavimai:

Eil Nr.PavadinimasĮmonės/ asmens kodasKreditorinio reikalavimo suma, Eur Kreditorinio reikalavimo suma, Lt
1UAB ,,TOPDANGA"3001114802149,677422,37
2UAB ,,Monrema"155923924780,752695,78
3UAB ,,Viksaras"1842893481174,994057,02
4UAB ,,STOGDANGA"302457997974,573365,00
5J. L.( - )123,00424,70
6V. B.( - )577,821995,11
7V. K.( - )2125,067337,39
8UAB ,,Tele2"111471645297,331026,63
 Viso: 8203,2028324,00

373. Įpareigoti administratorių UAB “Panevėžio bankrotų administravimo biuras) įvykdyti Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 5 d. reikalavimus ir raštu pranešti teismui apie bendrovės išregistravimą iš Įmonių rejestro.

38Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos Apeliaciniam teismui, apeliacinį skundą paduodant per šį teismą.

39Sprendimo nuorašą išsiųsti administratoriui elektroniniu paštu ir kreditoriams(per administratorių).

Proceso dalyviai
1. Panevėžio apygardos teismo teisėja Margarita Dzelzienė... 2. viešame teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka likviduojamos uždarosios... 3. Apie paskirtą teismo posėdį pranešta administratoriui ir kreditoriams... 4. Administratorius prašo priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos, nes... 5. Prašymas pagrįstas ir tenkintinas (ĮBĮ 30 str.1d, 32 str.4d).... 6. Panevėžio apygardos teismas 2014-04-10 iškėlė bankroto bylą atsakovei UAB... 7. Administratorius prašo pripažinti įmonę bankrutavusia ir ją likviduoti.... 8. Administratorius pateikė teismui likvidavimo aktą, iš kurio matyti, kad... 9. Todėl konstatuotina, kad yra nustatytos faktinės ir teisinės aplinkybės... 10. Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 65, 215, 222 str., Įmonių bankroto... 11. 1. 1. Pripažinti, kad bankrutavusios Sendus“, juridinio asmens kodas... 12. 2. Liko nepatenkinta bendra 33.284,97 Eur (114.926,33 Lt) kreditorių... 19. VSDFV Utenos skyrius... 24. VMI prie LR Finansų ministerijos... 29. VĮ Turto bankas... 36. Trečios eilės kreditorių finansiniai reikalavimai:
Eil... 37. 3. Įpareigoti administratorių UAB “Panevėžio bankrotų administravimo... 38. Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas... 39. Sprendimo nuorašą išsiųsti administratoriui elektroniniu paštu ir...