Byla eB2-699-524/2016
Dėl sprendimo dėl BUAB „Transvidma“ pabaigos priėmimo

1Klaipėdos apygardos teismo teisėja Erika Misiūnienė rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi bankrutuojančios UAB „Transvidma“ bankroto administratoriaus S. G. prašymą dėl sprendimo dėl BUAB „Transvidma“ pabaigos priėmimo,

Nustatė

2Klaipėdos apygardos teismo 2015-10-16 nutartimi UAB „Transvidma“ iškelta bankroto byla.

3Administratorius raštu prašo priimti sprendimą dėl UAB „Transvidma“ pabaigos. Nurodo, kad įmonė jokio turto neturi, kreditorių reikalavimai ir administratoriaus patirtos išlaidos neatlygintos.

4Prašymas dėl įmonės pabaigos tenkintinas (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 str.).

5Iš bylos medžiagos nustatyta, kad yra teisinės prielaidos priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos, nes įmonė turto neturi, veiklos nevykdo, jos likvidavimo procedūros yra baigtos, įmonės skolos negali būti padengiamos. Administratorius pateikė teismui Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, kad likviduojama įmonė už aplinkos teršimą nebuvo bausta. Paminėtos aplinkybės leidžia priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos.

6Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 str., 35 str. 3d., CPK 259-268 str., 307 str.1d. teisėja

Nutarė

7priimti sprendimą dėl likviduojamos UAB „Transvidma“, įmonės kodas 300531228, adresas Liepų g. 11, Klaipėda, pabaigos.

8Įpareigoti įmonės administratorių atlikti veiksmus, nurodytus Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 str. 5 d.

9Įpareigoti įmonės administratorių sprendimo kopijas išsiųsti įmonės kreditoriams.

10Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo apeliaciniu skundu gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai