Byla 2-3662-896/2014
Dėl skolininko turto, kuris yra jo bendra su kitais asmenimis nuosavybė, dalies nustatymo

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėjas Tomas Romeika, civilinėje byloje pagal pareiškėjo UAB „Dotnuvos projektai“ prašymo skolininkui R. J., bendraturtei B. L., suinteresuotiems asmenims UAB „Specagra“, R.Jonikaičio ir A.Montviklos TŪB „Repulsus“, VSDFV Marijampolės skyriui, antstolei Astai Lukšienei, ir

Nustatė

2pareiškėjas UAB „Dotnuvos projektai“ teismui pateikė prašymą dėl skolininko turto, kuris yra jo bendra su kitais asmenimis nuosavybė, dalies nustatymo.

32014-08-11 Marijampolės rajono apylinkės teismo nutartimi pareiškėjui nustatytas 20 (dvidešimt) dienų terminas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos pašalinti pareiškimo trūkumus.

4Nutartis pareiškėjui įteikta 2014-08-13.

5Pareiškėjas teismo nustatytu terminu nepašalino teismo nutartimi nustatytų trūkumų, todėl pareiškimas laikytinas nepaduotu teismui ir grąžintinas pareiškėjui (LR CPK 115 str. 3 d.).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115 str. 3 d., 290-291 str., teismas

Nutarė

7pareiškėjo UAB „Dotnuvos projektai“ prašymą dėl skolininko turto, kuris yra jo bendra su kitais asmenimis nuosavybė, laikyti nepaduotu ir grąžinti pareiškėjui.

8Nutarties patvirtintą kopiją siųsti pareiškėjui.

9Nutartis per 7 d. nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Kauno apygardos teismui per Marijampolės rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai