Byla A2.11.-70-548/2015
Dėl padarytų administracinių teisės pažeidimų nuoširdžiai gailėjosi, prašė skirti piniginę baudą

1Kaišiadorių rajono apylinkės teismo teisėjas Ričardas Juodis, sekretoriaujant Nijolei Agurkienei, dalyvaujant administracinėn atsakomybėn traukiamam asmeniui E. S.,

2viešame teismo posėdyje išnagrinėjo E. S., a.k. ( - ) gyv. ( - ), administracinio teisės pažeidimo bylą pagal LR ATPK 187 str. 1 d. ir 187 str. 2 d. ir

Nustatė

3E. S. 2015-01-23 apie 21.05 val., būdamas neblaivus (nustatytas girtumas – 2,43 prom.), namo kieme, esančiame ( - ), nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nutraukti neteisėtus veiksmus...

Norėdami peržiūrėti visą dokumento tekstą, Prisijunkite arba Užsiregistruokite.
Proceso dalyviai