Byla B2-1844-273/2014
Dėl uždarosios akcinės bendrovės „SPRINGSTECH“ veiklos pripažinimo pasibaigusia

1Kauno apygardos teismo teisėja Izolda Nėnienė, rašytinio proceso tvarka teismo posėdyje išnagrinėjusi klausimą dėl uždarosios akcinės bendrovės „SPRINGSTECH“ veiklos pripažinimo pasibaigusia,

Nustatė

2BUAB „SPRINGSTECH“ bankroto administratoriaus įgaliotas asmuo prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos.

3Apie teismo posėdžio laiką ir vietą pranešta CPK 133 straipsnio 3 dalyje nustatyta tvarka.

4Prašymas tenkintinas. Kauno apygardos teismo 2014 m. birželio 12 d. nutartimi UAB „SPRINGSTECH“ iškelta bankroto byla, 2014 m. rugsėjo 18 d. nutartimi nuspręsta taikyti supaprastintą bankroto procesą, patvirtintas įmonės kreditorių ir jų finansinių reikalavimų sąrašas. Teismo 2014 m. spalio 14 d. nutartimi UAB ,,SPRINGSTECH“ nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

5ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis numato, kad po to kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

6Teismas, atsižvelgęs į bankroto administratoriaus įgalioto asmens nurodytas aplinkybes bei įvertinęs byloje esančius įrodymus, t. y. Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, iš kurios matyti, kad įmonė yra atsiskaičiusi su Aplinkos apsaugos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamentu, konstatuoja, jog įmonė jokio turto ir piniginių lėšų neturi, grąžinto, nurašyto ar perduoto turto nėra. Atsižvelgdamas į tai, kas nurodyta, teismas sprendžia, jog yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos (ĮBĮ 32 straipsnio 4 dalis).

7Teisėja, vadovaudamasi Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, CPK 270 straipsniu,

Nutarė

8Pripažinti uždarosios akcinės bendrovės „SPRINGSTECH“ (įmonės kodas 300602052, buveinė, Savanorių pr.192, Kaunas) veiklą pasibaigusia, likvidavus ją dėl bankroto.

9Įpareigoti administratorę atlikti veiksmus, numatytus ĮBĮ 32 straipsnio 5 dalyje, informuojant apie šį teismo sprendimą kreditorius.

10Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai