Byla 2-600-971/2015
Dėl skolos priteisimo priėmimo klausimą

1Telšių rajono apylinkės teismo teisėja Kristina Sušinskaitė, rašytinio proceso tvarka išsprendusi ieškovo UAB „( - )“ ieškinio atsakovui UAB „( - )“ dėl skolos priteisimo priėmimo klausimą,

Nustatė

2ieškovas kreipėsi į teismą su ieškiniu prašydamas priteisti iš atsakovo 1035,71 Eur skolą, 6 procentų metines palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas.

3Atsisakytina priimti ieškinį.

4LR CPK 29 straipsnyje nustatyta, kad juridiniam asmeniui ieškinys pareiškiamas pagal juridinio asmens buveinę, nurodytą juridinių asmenų registre. Ieškovas ieškinyje nurodė, kad atsakovo buveinė yra adresu( - ), tačiau patikrinus atsakovo duomenis Juridinių asmenų registre nustatyta, kad atsakovo buveinė yra registruota Vilniaus m. sav., Vilniaus m.,( - ). Byloje nėra duomenų, kad šalys rašytiniu tarpusavio susitarimu būtų pakeitusios teritorinį bylos teismingumą (CPK 32 str.).

5Atsižvelgiant į išdėstytas aplinkybes, ieškinį atsisakytina priimti kaip neteismingą Telšių rajono apylinkės teismui. Ieškovas su ieškiniu turi kreiptis į Vilniaus miesto apylinkės teismą (CPK 137 str. 2 d. 2 p., 3 d.).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 137 straipsnio 2 dalies 2 punktu, 290, 291 straipsniais, teismas

Nutarė

7atsisakyti priimti ieškovo UAB „( - )“ ieškinį ir kartu su priedais grąžinti ieškinį padavusiam asmeniui.

8Nutartis per septynias dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Šiaulių apygardos teismui, paduodant atskirąjį skundą per Telšių rajono apylinkės teismą. Pateikiant skundą teismui, kartu turi būti pateikti ir teismo grąžinti dokumentai.

Proceso dalyviai