Byla Ik-59-353/2012
Dėl sprendimų panaikinimo

1Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, sudaryta iš teisėjų Kęstučio Gudyno ( kolegijos pirmininkas ir pranešėjas), Janinos Vitunskienės, Rimanto Giedraičio, sekretoriaujant Sonatai Rimkutei, dalyvaujant atsakovo Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento ir Marijampolės RAAD Vilkaviškio rajono agentūros atstovui I. K., viešame teismo posėdyje nagrinėjant administracinę bylą pagal pareiškėjos UAB „ Sistems“ skundą dėl sprendimų panaikinimo,

Nustatė

2pareiškėja prašė panaikinti atsakovų Marijampolės RAAD Vilkaviškio rajono agentūros 2010 m. liepos 15 d. Privalomą nurodymą Nr.9 ir Marijampolės RAAD 2010 m. liepos 27 d. sprendimą Nr. MRS-1274.

3Pareiškėjas teismui pateikė raštišką prašymą ir skundo atsisakė. Nustatyta, kad 2011 m. rugsėjo 19 d. pareiškėjai išduotas atnaujintas TIPK leidimas Nr.89-6-04/11, todėl neliko skundo pagrindo

4Atsakovo atstovas neprieštaravo skundo atsisakymo priėmimui ir sutiko su administracinės bylos nutraukimu.

5ABTĮ 101 str. 3 p. numato kaip vieną iš bylos nutraukimo pagrindų atsisakymą skundo. Atsisakymas skundo įstatymams ir viešajam interesui neprieštarauja, šalių ir kitų asmenų procesinių teisių ir įstatymu saugomų interesų nepažeidžia, todėl atsisakymas priimtinas ir byla nutrauktina.

6Bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo tarp tų pačių šalių dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama ( ABTĮ 102 str.3d.).

7Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Administracinių bylų teisenos įstatymo 101 straipsnio 3 punktu, teismas

Nutarė

8priimti pareiškėjos UAB „ Sistems“ atsisakymą skundo ir administracinę bylą Nr.I-59-353/2012 nutraukti.

9Nutartis atskiruoju skundu per 7 dienas gali būti apskųsta Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Kauno apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai