Byla 2-3003-798/2008
Dėl supaprastinto atviro konkurso „Vilniaus universiteto bendrabuciu rekonstrukcijos darbu pirkimas (PVC langu, PVC duru ir aliuminio profilio lauko duru keitimas su pilna vidaus ir išores angokrašciu apdaila) Nr. 8-2/19“ (pirkimo numeris 65804) pasiulymu nagrinejimo

1Vilniaus apygardos teismo teisejas Antanas Rudzinskas, rašytinio proceso tvarka išnagrinejes civiline byla pagal ieškovo UAB „Sabonio klubas ir partneriai“ ieškini atsakovui Vilniaus universitetui, tretiesiems asmenims UAB „Stogu meistras“, UAB „Hronas“, UAB „Megrame“, UAB „Plasmeta“ del supaprastinto atviro konkurso „Vilniaus universiteto bendrabuciu rekonstrukcijos darbu pirkimas (PVC langu, PVC duru ir aliuminio profilio lauko duru keitimas su pilna vidaus ir išores angokrašciu apdaila) Nr. 8-2/19“ (pirkimo numeris 65804) pasiulymu nagrinejimo,

2n u s t a t e:

3Ieškovas UAB „Sabonio klubas ir partneriai“ pateike Vilniaus apygardos teismui ieškini atsakovui Vilniaus universitetui, tretiesiems asmenims UAB „Stogu meistras“, UAB „Hronas“, UAB „Megrame“, UAB „Plasmeta“, kuriuo praše: panaikinti Viešuju pirkimu komisijos priimta sprendima atmesti UAB „Sabonio klubas ir partneriai“ pasiulyma supaprastintam atviram konkursui „Vilniaus universiteto bendrabuciu rekonstrukcijos darbu pirkimas (PVC langu, PVC duru ir aliuminio profilio lauko duru keitimas su pilna vidaus ir išores angokrašciu apdaila) Nr. 8-2/19“ (pirkimo numeris 65804); panaikinti Viešuju pirkimu komisijos nustatyta supaprastinto atviro konkurso „Vilniaus universiteto bendrabuciu rekonstrukcijos darbu pirkimas (PVC langu, PVC duru ir aliuminio profilio lauko duru keitimas su pilna vidaus ir išores angokrašciu apdaila) Nr. 8-2/19“ (pirkimo numeris 65804) preliminaria pasiulymu eile ir ipareigoti atsakova, laikantis pirkimo dokumentu ir teises aktu reikalavimu, iš naujo objektyviai ivertinti supaprastintam atviram konkursui „Vilniaus universiteto bendrabuciu rekonstrukcijos darbu pirkimas (PVC langu, PVC duru ir aliuminio profilio lauko duru keitimas su pilna vidaus ir išores angokrašciu apdaila) Nr. 8-2/19“ (pirkimo numeris 65804) pateiktus tiekeju pasiulymus ir sudaryti nauja preliminaria pasiulymu eile; priteisti bylinejimosi išlaidas. Ieškovas praše teismo taikyti laikinaja apsaugos priemone – sustabdyti Vilniaus universiteto bendrabuciu rekonstrukcijos darbu pirkimo (PVC langu, PVC duru ir aliuminio profilio lauko duru keitimas su pilna vidaus ir išores angokrašciu apdaila) Nr. 8-2/19“ (pirkimo numeris 65804) proceduras.

42008-12-10 Vilniaus apygardos teisme yra gautas ieškovo UAB „Sabonio klubas ir partneriai pareiškimas, kuriuo jis atsiima ieškini. Pareiškime nurodyta, kad iškelus byla teisme, ieškovui tapo žinoma, kad jau sudaryta statybos rangos sutartis del ginco objekto konkurso pirkimo-pardavimo ir jau atliekami statybos darbai pagal sutarti ir ieškovo reikalavimu patenkinimo atveju teismo sprendimo igyvendinimas butu neimanomas. Nurode, kad yra žinomos ir suprantamas ieškinio atsiemimo ir ieškinio palikimo nenagrinetu pasekmes.

52008-12-11 Vilniaus apygardos teisme yra gautas atsakovo Vilniaus universiteto sutikimas del ieškovo ieškinio atsiemimo.

6Ieškinys paliktas nenagrinetu (CPK 139 str. 2 d.).

7Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 139 str. numatyta ieškovo teise atsiimti pateikta ieškinio pareiškima. Procesiniai dokumentai atsakovui buvo išsiusti ir atsakovas pateike teismui savo sutikima del ieškovo ieškinio atsiemimo.

8CPK 87 str. 1 d. 2 p. numato, kad tuo atveju, kai ieškinys atsiimamas, sumoketas žyminis mokestis arba jo dalis suinteresuoto asmens pareiškimu gražinami, todel ieškovui gražintina 252,00 Lt jo sumoketo žyminio mokescio.

9Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 87 str. 1 d. 2 p., 139 str., 296 str. 1 d. 10 p., teismas

Nutarė

10Priimti ieškovo UAB „Sabonio klubas ir partneriai“ ieškinio atsiemima ir ieškovo UAB „Sabonio klubas ir partneriai“ ieškini atsakovui Vilniaus universitetui, tretiesiems asmenims UAB „Stogu meistras“, UAB „Hronas“, UAB „Megrame“, UAB „Plasmeta“ del supaprastinto atviro konkurso „Vilniaus universiteto bendrabuciu rekonstrukcijos darbu pirkimas (PVC langu, PVC duru ir aliuminio profilio lauko duru keitimas su pilna vidaus ir išores angokrašciu apdaila) Nr. 8-2/19“ (pirkimo numeris 65804) pasiulymu nagrinejimo palikti nenagrineta.

11Gražinti ieškovui UAB „Sabonio klubas ir partneriai“ ( - ) iš Vilniaus apskrities Valstybines mokesciu inspekcijos 252,00 Lt (du šimtus penkiasdešimt du litus) sumoketo žyminio mokescio.

12Nutartis dalyje del sumoketo žyminio mokescio gražinimo per 7 dienas nuo nutarties nuorašo iteikimo dienos gali buti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui, skunda paduodant per Vilniaus apygardos teisma.

13Likusioje dalyje nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai