Byla eB2-1677-866/2017
Dėl bankrutuojančios UAB „Muvita“ bankroto bylos nutraukimo

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Asta Pikelienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjusi prašymą dėl bankrutuojančios UAB „Muvita“ bankroto bylos nutraukimo,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismo 2016 m. lapkričio 17 d. nutartimi UAB „Muvita“ iškelta bankroto byla. Bankroto administratoriumi paskirta UAB „Ad acta“.

32017 m. sausio 14 d. teismui pateiktas bankroto administratoriaus prašymas nutraukti bankroto bylą, atsižvelgiant į tai, kad su visais kreditoriais atsiskaityta. Bankroto administratorius nurodė, kad pagal įmonės pateiktą 2016 m. lapkričio 29 d. balansą mokėtinos sumos sudarė 10 840, 60 EUR. 2016 m. gruodžio 28 d. įmonės direktorius pateikė duomenis, kad su visais kreditoriais atsiskaityta. VMI prie LR FM ir VSADFV Vilniaus skyrius informavo, kad įsiskolinimų įmonė neturi. Įmonė atsiskaitė ir su antstole Brigita Palavinskiene, kuri buvo pateikusi prašymą dėl kreditorinio reikalavimo. Taip pat, atsiskaityta ir su bankroto administratoriumi.

4Prašymas tenkintinas, bankroto byla nutrauktina.

5ĮBĮ 27 straipsnio 1 dalis numato atvejus, kuomet nutraukiama įmonei iškelta bankroto byla: 1) kai visi kreditoriai atsisako savo reikalavimų ir teismas priima nutartį priimti atsisakymus; 2) bankrutuojanti įmonė atsiskaito su visais kreditoriais (kreditoriumi) ir administratorius teismui pateikia tai įrodančius dokumentus; 3) pasirašoma taikos sutartis ir teismas ją patvirtina.

6Teismas įvertinęs pateiktus rašytinius įrodymus sprendžia, kad su kreditoriais yra atsiskaityta, todėl bankroto byla nutrauktina ĮBĮ 27 straipsnio 1 dalies 2 punkto pagrindu.

7Vadovaudamasis ĮBĮ 27 straipsnio 1 dalies 2 punktu, teismas

Nutarė

8nutraukti bankrutuojančios UAB „Muvita“ bankroto bylą.

9Įsiteisėjus teismo nutarčiai specialiame interneto tinklalapyje paskelbti tokio turinio pranešimą:

10„Įsiteisėjo Vilniaus apygardos teismo 2017 m. vasario 1 d. nutartis, kuria nutraukta bankroto byla UAB „Muvita“ (į. k. 302895383), buv. adresas Krantinės g. 5, Vaidotų k., Pagirių sen., Vilniaus r. sav. Teismui nutraukus įmonės bankroto bylą, visi mokesčiai ir privalomosios įmokos, taip pat palūkanos ir netesybos skaičiuojami nuo teismo nutarties nutraukti bankroto bylą įsiteisėjimo dienos ir atnaujinamas ribojamos kolektyvinės sutarties galiojimas. Informacijos teirautis tel. 8(5) 2688014.“.

11Pavesti bankroto administratoriui supažindinti kreditorius su priimta nutartimi.

12Nutartis per septynias dienas nuo jos kopijos gavimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai