Byla 2-2076-207/2011

1Šiaulių miesto apylinkės teismo teisėja Virginija Kazlauskienė,

2sekretoriaujant Virginijai Matiušovienei,

3dalyvaujant pareiškėjos M. M. atstovei advokatei V. L.,

4suinteresuotam asmeniui D. K.,

5institucijos atstovei I. K.,

6viešame teismo posėdyje žodinio proceso išnagrinėjo civilinę bylą pagal pareiškėjos M. M. prašymą suinteresuotam asmeniui D. K., institucijai, duodančiai išvadą, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui dėl rūpybos nustatymo ir rūpintojo paskyrimo, ir

Nustatė

7Pareiškėjos M. M. atstovė advokatė V. L. teismo posėdžio metu palaikė pateiktą prašymą raštu ir pareiškė, kad ji pareiškėjos prašymą dėl rūpybos nustatymo ir rūpintojo paskyrimo atsiima. Prašymo atsiėmimą motyvavo tuo, kad gauti medicininiai duomenys leidžia suabejoti pareiškėjos psichine būsena, todėl mano, kad yra pagrindas pradėti procesą dėl neveiksnumo nustatymo pareiškėjai M. M..

8Suinteresuotas asmuo D. K. sutiko, kad pareiškėjos atstovė prašymą atsiimtų, sutikimą patvirtino raštu.

9Institucijos, duodančios išvadą, atstovė I. K. sutiko, kad pareiškėjos atstovė atsiimtų prašymą dėl rūpybos nustatymo ir rūpintojo paskyrimo M. M., sutikimą patvirtino raštu.

10Prašymas tenkintinas.

11Pareiškėjos prašymą dėl rūpybos nustatymo ir rūpintojo paskyrimo teismas priėmė ir civilinę bylą iškėlė. Nagrinėjant bylą teismo posėdyje, gauti nauji duomenys, kurie leido suabejoti pareiškėjos psichine būsena, todėl pareiškėjos atstovė teismui pareiškė, kad ji pateiktą prašymą atsiima, nes pradėjo kitą procesą dėl asmens pripažinimo neveiksniu. Suinteresuotas asmuo ir institucijos atstovė sutikimus dėl prašymo atsiėmimo patvirtino žodžiu ir raštu.

12Esant šioms aplinkybėms, tai yra pareiškėjos atstovei prašant atsiimti prašymą ir suinteresuotam asmeniui bei institucijos atstovei sutinkant, pareiškėjos M. M. prašymas suinteresuotam asmeniui D. K., institucijai, duodančiai išvadą, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui dėl rūpybos nustatymo ir rūpintojo paskyrimo, paliktinas nenagrinėtu ( CPK 139 str.2d.).

13Vadovaudamasis LR Civilinio proceso kodekso 139, 296 str.1d.10 p., 290-292 str., str. teismas,

Nutarė

141.Pareiškėjos atstovės prašymą patenkinti.

152.Pareiškėjos M. M. prašymą suinteresuotam asmeniui D. K., institucijai, duodančiai išvadą, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriui dėl rūpybos nustatymo ir rūpintojo paskyrimo, palikti nenagrinėtą.

16Nutartis atskiruoju skundu neskundžiama.

Proceso dalyviai