Byla 2-669-286/2011
Dėl duomenų, esančių viešame registre nuginčijimo

1Ignalinos rajono apylinkės teismo teisėjas Kęstutis Rimkus, susipažinęs su B. S. ieškiniu VĮ Registrų centras dėl duomenų, esančių viešame registre nuginčijimo,

Nustatė

2Pareiškėja prašo panaikinti įrašą viešame registre dėl pastatų, kurių unikalūs Nr. ( - ) pripažinimo asmenine B. S. nuosavybe ir pripažinti šiuos pastatus bendrąja jungtine sutuoktinių B. S. ir E. S. nuosavybe.

3Pagal CPK 137 straipsnio 4 dalį teismas negali priimti ieškinio, kai yra įsiteisėjęs teismo sprendimas, priimtas dėl ginčo tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu. Įsiteisėjusiu Ignalinos rajono apylinkės teismo 2011-01-03 sprendimu civilinėje byloje Nr. 2-11-242/2011 pagal B. S. ir T. P. ieškinį A. S. dėl duomenų, esančių viešajame registre, nuginčijimo ir nuosavybės teisių į nekilnojamąjį turtą matyti, jog teismas pripažino, kad aukščiau išvardinti pastatai asmeninės nuosavybės teise priklauso B. S.. Tokiu būdu, tik panaikinus šį teismo sprendimą, galima būtų spręsti minėtų pastatų nuosavybės klausimą.

4Dėl šių priežasčių pareiškimas negali būti priimtas (CPK 137 straipsnio 4 dalis).

5Remdamasis išdėstytu ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 137 straipsnio 4 dalimi, teisėjas

Nutarė

6Atsisakyti priimti B. S. ieškinį.

7Nutarčiai įsiteisėjus grąžinti B. S. pagal 2011-10-07 įmokos mokėjimo kvitą „Swedbank“, AB sumokėtą 139 Lt (vieną šimtą trisdešimt devynis litus) žyminį mokestį.

8Dėl nutarties per septynias dienas gali būti duodamas atskirasis skundas Vilniaus apygardos teismui per Ignalinos rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai
Ryšiai