Byla eB2-1092-538/2016
Dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „Juredma“ bankroto byloje

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs likviduojamos UAB „Juredma“ bankroto administratorės MB „Atisa“ įgalioto asmens L. L. prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „Juredma“ bankroto byloje,

Nustatė

2LUAB „Juredma“ bankroto administratorės įgaliotas asmuo prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos ir išregistravimo iš įmonių registro. Nurodė, kad atlikti visi Įmonių bankroto įstatyme numatyti darbai, iš dalies padengtos administravimo išlaidos, kreditorių reikalavimai liko nepatenkinti.

3Prašymas tenkintinas.

4Nustatyta, kad Klaipėdos apygardos teismo 2016-04-01 nutartimi UAB „Juredma“ iškelta bankroto byla, jos administratore paskirta MB „Atisa“, 2016-05-27 nutartimi patvirtintas įmonės kreditorių sąrašas ir jų finansiniai reikalavimai. Klaipėdos apygardos teismo 2016-07-12 įmonei taikytas supaprastintas bankroto procesas ir 2016-09-07 nutartimi BUAB „Juredma“ pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

5Likviduojamos įmonės administratorės įgaliotas asmuo pateikė teismui likvidacinį balansą, iš kurio matyti, kad įmonė turto neturi. Taip pat pateikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Kretingos rajono agentūros pažymą, iš kurios matyti, kad UAB „Juredma“ veiklos vietoje atliekų, keliančių grėsmę visuomenei ir aplinkai, nepaliko bei agentūra neprieštarauja, kad įmonė būtų išregistruota iš Juridinių asmenų registro. Atsižvelgiant į tai, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalis).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

7pripažinti, kad LUAB „Juredma“, įmonės kodas 301707661, registracijos adresas Topolių aklg. 1-12, Kretinga, veikla pasibaigė.

8Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai