Byla B2-1958-259/2010
Dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Budsava“

1Kauno apygardos teismo teisėjas Arvydas Žibas, susipažinęs su pareiškėjo AS „Ramirent“ Vilniaus filialo pareiškimu dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Budsava“,

Nustatė

2Teisme gautas pareiškėjo AS „Ramirent“ Vilniaus filialo pareiškimas, kuriuo prašoma iškelti bankroto bylą atsakovui UAB „Budsava“.

3Nustatyta, kad Kauno apygardos teisme yra nagrinėjama civilinė byla Nr. B2-1865-259/2010 pagal pareiškėjų UAB „Garfus“ ir UAB „Transrifus“ pareiškimus dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Budsava“. 2010-03-24 nutartimi šioje byloje atsakovui UAB „Budsava“ iškelta bankroto byla (civilinės bylos Nr. B2-1865-259/2010 t.2, b.l.60-61), administratoriumi paskirtas UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuras, įmonės kodas 235238440, buveinės adresas Kauno m. sav., Kauno m., Jonavos g. 16A, leidimo teikti įmonių bankroto administravimo paslaugas Nr.14a. Nutartis dėl bankroto bylos iškėlimo priimta rašytinio proceso tvarka, yra įsiteisėjusi (Įmonių bankroto įstatymo 10 str. 13 d.).

4Atsižvelgdamas į šias aplinkybes, teismas sprendžia, jog pareiškėjo pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Budsava“ atsisakytinas priimti, kadangi bankroto byla atsakovui jau yra iškelta, nutartis dėl bankroto bylos iškėlimo yra įsiteisėjusi. Teismas laiko, jog esant bankroto bylai UAB „Budsava“ jau iškeltai, šios bankroto bylos nenutraukus ir nepriėmus joje sprendimo, yra pagrindas atsisakyti priimti pareiškimą, kuriuo taip pat prašoma iškelti bankroto bylą tai pačiai įmonei UAB „Budsava“ (CPK 137 str. 2 d. 4 p. analogija).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 137 straipsniu, teismas

Nutarė

7Atsisakyti priimti pareiškėjo AS „Ramirent“ Vilniaus filialo pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo atsakovui UAB „Budsava“ ir, šiai nutarčiai įsiteisėjus, grąžinti jį pareiškimą padavusiam asmeniui.

8Šios nutarties nuorašą išsiųsti pareiškėjui.

9Dėl šios nutarties per 7 dienas nuo jos nuorašo gavimo dienos gali būti duodamas atskirasis skundas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą.

Proceso dalyviai