Byla B2-49-265/2017
Dėl įmonės veiklos pabaigos

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Alvydas Žerlauskas., rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs bankrutavusios uždarosios akcinės bendrovės „Interaktyvios komunikacijos“ administratorės UAB „Genora“ prašymą dėl įmonės veiklos pabaigos,

Nustatė

2Klaipėdos apygardos teisme 2012-09-18 UAB „Interaktyvios komunikacijos“ iškelta bankroto byla, įmonės bankroto administratore paskirta UAB „Genora“. 2013-03-28 teismo nutartimi patvirtinti kreditoriniai reikalavimai. 2016-02-17 įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

3Bankrutavusios UAB „Interaktyvios komunikacijos“ administratorė prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos. Prašyme nurodė, kad baigti visi darbai, susiję su įmonės likvidavimo procedūra.

4Kreditoriams apie teismo posėdį dėl įmonės veikos pabaigos pranešta viešo paskelbimo būdu.

5Prašymas tenkintinas.

6Iš bankrutavusios įmonės administratorės prašyme nurodytų aplinkybių ir pateiktų įrodymų matyti, kad įmonė turto neturi, negali atsiskaityti su kreditoriais. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miesto agentūra įmonei jokių pretenzijų nereiškia, todėl yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d.).

7Siekiant užtikrinti tinkamą ir savalaikį įmonės išregistravimą iš juridinių asmenų registro panaikintinos bet kurio teismo, kitų įstaigų ar institucijų bankrutavusios įmonės turtui ir piniginėms lėšoms, esančioms banko įstaigose, taikytos laikinosios apsaugos priemonės.

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 263–270 straipsniais, teismas

Nutarė

9pripažinti, kad bankrutavusios UAB „Interaktyvios komunikacijos“, įmonės kodas 300530037, adresas S. Šimkaus g. 5-8, Klaipėda, veikla pasibaigė.

10Panaikinti bet kurio teismo, kitų įstaigų ar institucijų uždarosios akcinės bendrovės „Interaktyvios komunikacijos“, įmonės kodas 300530037, adresas S. Šimkaus g. 5-8, Klaipėda, turtui ir piniginėms lėšoms, esančioms banko įstaigose, taikytas laikinąsias apsaugos priemones.

11Sprendimas per trisdešimt dienų nuo jo priėmimo dienos apeliaciniu skundu gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai