Byla 2-4484-769/2015
Dėl skolos už patalpų nuomą ir komunalinius patarnavimus priteisimo, priėmimo klausimą

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Rasa Augustė, rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovės UAB „Klaibuta“ ieškinio atsakovei UAB „No restriction“ dėl skolos už patalpų nuomą ir komunalinius patarnavimus priteisimo, priėmimo klausimą,

Nustatė

2ieškovė kreipėsi į teismą su ieškiniu prašydama priteisti iš atsakovės 1529,22 Eur skolos už patalpų nuomą ir komunalinius patarnavimus bei žyminį mokestį. Prašo bylą nagrinėti dokumentinio proceso tvarka ir taikyti atsakovei laikinąsias apsaugos priemones.

32015 m. kovo 5 d. teismo nutartimi ieškovei nustatytas 7 dienų terminas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos nutartyje nurodytiems ieškinio trūkumams pašalinti arba primokėti trūkstamą žyminį mokestį, kad bylą būtų galima nagrinėti pagal bendrąsias ginčo teisenos taisykles.

4Ieškovei nutartis dėl ieškinio trūkumų pašalinimo įteikta 2015-03-09 (teismui grąžinta procesinių dokumentų įteikimo pažyma, su žyma apie dokumentų įteikimą 2015-03-09), tačiau nutartyje nurodytu terminu ieškovė nurodytų ieškinio trūkumų neištaisė, žyminio mokesčio neprimokėjo.

5Ieškovei buvo išaiškinta, kad neištaisius nutartyje nurodytų trūkumų, ieškinys bus laikomas nepaduotu ir grąžintas ieškovei, todėl, atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes, ieškinys laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovei (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115 straipsnio 3 dalis). Ši nutartis neužkerta kelio iš naujo kreiptis į teismą su ieškiniu.

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290, 291 straipsniais, teismas

Nutarė

7ieškovės UAB „Klaibuta“ ieškinį atsakovei UAB „No restriction“ laikyti nepaduotu ir kartu su priedais grąžinti jį padavusiam asmeniui.

8Nutartis per septynias dienas nuo nutarties įteikimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui, atskirąjį skundą paduodant Klaipėdos miesto apylinkės teismui.

Proceso dalyviai