Byla B2-1251-253/2009
Dėl bankroto bylos iškėlimo skolininkei UAB „Kerta“

1Klaipėdos apygardos teismo teisėja Albina Pupeikienė, rašytinio proceso tvarka susipažinusi su ieškovo VSDFV Plungės skyriaus ieškiniu dėl bankroto bylos iškėlimo skolininkei UAB „Kerta“,

Nustatė

2ieškovas ieškiniu teismo prašo Įmonių bankroto įstatymo 2 str. 8 d., 3 str. 1 p., 4 str. 3 p., 5 str. 1 d. 1 p, 6 str., 10 str. pagrindu iškelti skolininkei bankroto bylą.

3Atsisakytina priimti ieškinį.

4Prie pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo nėra pridėti įrodymai, kad Civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka įvykdytas Įmonių bankroto įstatymo 6 str. 2 d. ir 4 d. reikalavimas, t.y. kad kreditorius apie savo ketinimą kreiptis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo ir ieškinio teismui ir pateikiamų prie ieškinio priedų nuorašus ieškovas pateikė skolininkei UAB „Kerta“ (išsiuntė registruotu laišku ar įteikė kitu būdu), todėl ieškinį atsisakytina priimti (Įmonių bankroto įstatymo 6 str. 1 d., CPK 137 str. 2 d. 3 p.).

5Teismas, vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 290, 291 str.,

Nutarė

6atsisakyti priimti VSDFV Plungės skyriaus ieškinį dėl bankroto bylos iškėlimo skolininkei UAB „Kerta“.

7Nutartis per 7 dienas nuo nutarties įteikimo dienos ieškovės gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai