Byla e2-13248-466/2017
Dėl skolos priteisimo

1Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Gintaras Pašvenskas,

2rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs uždarosios akcinės bendrovės „Naujininkų ūkis“ ieškinio priėmimo klausimą,

Nustatė

3Vilniaus miesto apylinkės teisme gautas ieškovės uždarosios akcinės bendrovės (toliau – UAB) „Naujininkų ūkis“ ieškinys atsakovei I. M. dėl skolos priteisimo.

4Pareiškimas pripažintinas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui.

52017-02-20 teismo nutartimi buvo nustatytas terminas ieškinio trūkumams pašalinti –pateikti įrodymus apie atstovo įgaliojimus veikti ieškovės vardu bei pateikti ieškinio priedus. Ieškovė iš dalies ištaisė ieškinio trūkumus, tačiau nepateikė ieškinio priedų (įrodymų apie atsakovės skolą), dėl ko 2017-02-28 nutartimi jai buvo pakartotinai nustatytas terminas ieškinio trūkumų pašalinimui. Ieškovė per nustatytą terminą ieškinio trūkumų nepašalino, todėl jo negalima nagrinėti, jis laikytinas nepaduotu ir kartu su priedais grąžintinas jį padavusiam asmeniui (Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso (toliau – CPK) 115 str. 3 d.).

6Ši nutartis neužkerta kelio pakartotinai kreiptis į teismą su ieškiniu, savo forma ir turiniu atitinkančiu įstatymo reikalavimus.

7Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 115, 290 – 291 straipsniais,

Nutarė

8ieškovės UAB „Naujininkų ūkis“ ieškinį atsakovei I. M. dėl skolos priteisimo pripažinti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

9Nutarties kopiją siųsti ieškovei.

10Nutartis per septynias dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Vilniaus apygardos teismui paduodant atskirąjį skundą per Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai