Byla 2-95/2011

2Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų: Algirdo Gailiūno, Nijolės Piškinaitės ir Viginto Višinskio (kolegijos pirmininkas ir pranešėjas),

3teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka nagrinėdama apelianto UAB „Doka Lietuva“ atskirąjį skundą dėl Vilniaus apygardos teismo 2010 m. rugpjūčio 6 d. nutarties civilinėje byloje pagal ieškovo UAB „Doka Lietuva“ ieškinį atsakovui IĮ „DOKA BALTIC“ dėl nesąžiningos konkurencijos veiksmų uždraudimo,

Nustatė

4Ginčas kilo dėl atsakovo pavadinimo, kuris, ieškovo nuomone, yra klaidinančiai panašus į jo pavadinimą bei ieškovo steigėjo registruotą Bendrijos prekės ženklą, naudojimo. Ieškovas prašė taikyti laikinąsias apsaugos priemones – laikinai uždrausti atsakovui naudoti savo pavadinimą, tačiau Vilniaus apygardos teismas 2010 m. rugpjūčio 6 d. nutartimi prašymą atmetė. Dėl šios nutarties ieškovas pateikė atskirąjį skundą.

52010 m. sausio 13 d. gautas apelianto atskirojo skundo atsisakymas. Nurodoma, kad atsakovas patenkino apelianto reikalavimus, todėl skundo nagrinėjimo tapo netikslingas. Pažymima, kad šios procesinio veiksmo pasekmės yra žinomos.

6Apeliacinis procesas nutrauktinas.

7Apeliantas atsisakymą nuo atskirojo skundo pateikė iki bylos nagrinėjimo apeliacinės instancijos teisme pradžios, šios procesinio veiksmo teisiniai padariniai jam yra žinomi (CPK 308 straipsnio 1 dalis, 338 straipsnis). Skundo atsisakymas imperatyvioms įstatymų nuostatoms ir viešajam interesui neprieštarauja, o byloje nėra duomenų, kad toks atsisakymas pažeidžia kieno nors teises ar teisėtus interesus (CPK 42 straipsnio 2 dalis, 308 straipsnio 2 dalis, 338 straipsnis). Atsižvelgiant į tai, atsisakymas nuo atskirojo skundo priimtinas, o apeliacinis procesas nutrauktinas (CPK 308, 338 straipsniai).

8Teisėjų kolegija, vadovaudamasi CPK 308 straipsnio 2 dalimi,

Nutarė

9Priimti apelianto UAB „Doka Lietuva“ atsisakymą nuo atskirojo skundo.

10Nutraukti apeliacinį procesą, pradėtą pagal apelianto UAB „Doka Lietuva“ atskirąjį skundą dėl Vilniaus apygardos teismo 2010 m. rugpjūčio 6 d. nutarties.

Proceso dalyviai