Byla L2-417-880/2013
Dėl skolos priteisimo iš skolininko V. K

1Širvintų rajono apylinkės teismo teisėjas Linas Zinkevičius rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo kreditoriaus UAB „Ecoservice“ pareiškimą dėl skolos priteisimo iš skolininko V. K. ir

Nustatė

2Pagal kreditoriaus pareiškimą 2013 m. gegužės 28 d. buvo išduotas teismo įsakymas dėl 160,26 Lt skolos, 5 proc. metinių palūkanų nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir 86,60 Lt bylinėjimosi išlaidų priteisimo iš skolininko V. K.. Išsiuntus skolininkui teismo įsakymo nuorašą, skolininkas pateikė teismui informaciją, kad su kreditoriumi 2013 m. gegužės 27 d. visiškai atsiskaitė.

3Pagal LR CPK 439 str. 7 d., jeigu skolininkas per įstatyme nustatytą terminą teismo įsakymą įvykdo ir raštu pateikia teismui tai patvirtinančius dokumentus, teismas nutartimi panaikina teismo įsakymą ir bylą nutraukia. Atsižvelgiant į skolininko pranešimą, įsakymas yra panaikinamas ir byla nutraukiama.

4Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 439 straipsnio 7 dalimi, teismas

Nutarė

6Panaikinti 2013 m. gegužės 28 d. Širvintų rajono apylinkės teismo įsakymą dėl 160,26 Lt skolos, 5 proc. metinių palūkanų nuo bylos iškėlimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir 86,60 Lt bylinėjimosi išlaidų priteisimo iš skolininko V. K. kreditoriaus UAB „Ecoservice“ naudai.

7Bylą nutraukti.

8Nutarties kopijas išsiųsti skolininkui ir kreditoriui.

9Nutartis per septynias dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Vilniaus apygardos teismui, skundą paduodant per nutartį priėmusį teismą.

Proceso dalyviai