Byla B2-128-538/2016
Dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „Juteka“ bankroto byloje

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs likviduojamos UAB „Juteka“ bankroto administratoriaus J. Ž. prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos UAB „Juteka“ bankroto byloje,

Nustatė

2LUAB „Juteka“ bankroto administratorius prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos. Nurodė, kad prieštaravimų tarp kreditorių nėra, įmonė turto neturi, išnaudotos visos galimybės kreditorių reikalavimų tenkinimui ir 2016-09-19 kreditorių susirinkimas įgaliojo administratorių kreiptis į teismą dėl veiklos pabaigos.

3Prašymas tenkintinas.

4Nustatyta, kad Klaipėdos apygardos teismo 2013-02-19 nutartimi UAB „Juteka“ iškelta bankroto byla, jos administratoriumi paskirtas J. Ž., 2013-04-30 nutartimi patvirtintas įmonės kreditorių sąrašas ir jų finansiniai reikalavimai. Klaipėdos apygardos teismo 2013-06-03 nutartimi BUAB „Juteka“ pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

5Likviduojamos įmonės administratorius pateikė teismui likvidavimo aktą, iš kurio matyti, kad įmonė turto neturi. Taip pat pateikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Tauragės rajono agentūros pažymą, iš kurios matyti, kad LUAB „Juteka“ nebuvo įregistruota Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamente, baudų ir delspinigių skolų neturi. Atsižvelgiant į tai, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalis).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

7pripažinti, kad LUAB „Juteka“, įmonės kodas 302528113, registracijos adresas Milaičių g. 1A, Milaičių k., Tauragės r., veikla pasibaigė.

8Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai