Byla B2-582-265/2013
Dėl įmonės veiklos pabaigos

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Alvydas Žerlauskas, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs bankrutavusios Vytauto Šepučio IĮ bankroto administratorės uždarosios akcinės bendrovės Bankroto administravimo kontoros, UAB prašymą dėl įmonės veiklos pabaigos,

Nustatė

2Klaipėdos apygardos teismo 2012-06-15 nutartimi V. Šepučio IĮ iškelta bankroto byla, jos administratore paskirta Bankroto administravimo kontora, UAB. Teismo 2012-09-18 nutartimi patvirtintas bankrutuojančios V. Šepučio IĮ kreditorių sąrašas ir jų finansiniai reikalavimai.

3Klaipėdos apygardos teismo 2013-02-21 nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

4Bankrutavusios V. Šepučio IĮ administratorė prašo priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos. Prašyme nurodė, kad baigti visi darbai, susiję su V. Šepučio UAB „Medkirtys“ likvidavimo procedūra, parduotas visas turtas, atsiskaityta su administratore ir kreditoriais.

5Kreditoriams apie teismo posėdį dėl įmonės veikos pabaigos pranešta viešo paskelbimo būdu.

6Prašymas tenkintinas.

7Iš bankrutavusios įmonės administratorės įgalioto asmens teismui pateikto 2013-10-18 balanso ir galutinės ataskaitos matyti, kad įmonė turto neturi, yra atsiskaičiusi su administratore ir kreditoriais. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilalės rajono agentūra įmonei jokių pretenzijų nereiškia, todėl yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d.).

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 263–270 straipsniais, teismas

Nutarė

9pripažinti, kad bankrutavusios Vytauto Šepučio individualios įmonės, įmonės kodas 177980842, registracijos adresas D. Poškos g. 3–28, Šilalė, veikla pasibaigė.

10Sprendimas per trisdešimt dienų nuo jo priėmimo dienos apeliaciniu skundu gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai