Byla Ik-535-406/2013
Dėl sprendimo panaikinimo

1Kauno apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija, susidedanti iš teisėjų Gintaro Čekanausko (kolegijos pirmininkas ir pranešėjas), teisėjų Astos Urbonienės ir Nataljos Zelionkienės, sekretoriaujant Henrikai Žibutytei, rašytinio proceso tvarka nagrinėdama administracinę bylą pagal pareiškėjo UAB „Saerimner“ skundą atsakovui Kalvarijos savivaldybės administracijai dėl sprendimo panaikinimo ir,

Nustatė

2Pareiškėjas prašo administracinę bylą nutraukti.

3Prašymas tenkintinas.

4Pareiškėjas, sutinkamai su Lietuvos Respublikos Administracinių bylų teisenos įstatymo 52 str., turi teisę atsisakyti skundo bet kurioje bylos nagrinėjimo stadijoje iki teismui išeinant į pasitarimų kambarį. Pareiškėjas, išreikšdamas savo valią, šia įstatymo jam suteikta teise pasinaudojo ir ją realizavo, bylos nutraukimo pasekmės, numatytos ABTĮ 102 straipsnio 3 dalyje jam yra žinomos.

5Atsižvelgiant į aukščiau išdėstytus argumentus, atsisakymas priimtinas, administracinė byla nutrauktina.

6Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Administracinių bylų teisenos įstatymo 101 straipsnio 1 dalies 3 punktu kolegija

Nutarė

7Administracinę bylą Nr. I-535-406/13 pagal pareiškėjo UAB „Saerimner“ skundą atsakovui Kalvarijos savivaldybės administracijai dėl sprendimo panaikinimo nutraukti.

8Nutartis per septynias dienas nuo jos paskelbimo dienos atskiruoju skundu gali būti skundžiama Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Kauno apygardos administracinį teismą.

Proceso dalyviai