Byla e2-1247-849/2015
Dėl akcininkų sprendimo pripažinimo negaliojančiu atsakovei UAB „Statra“ priėmimo klausimą

1Alytaus rajono apylinkės teismo teisėja Diana Atajeva rašytinio proceso tvarka spręsdama ieškovės UAB „Reisvita“ ieškinio dėl akcininkų sprendimo pripažinimo negaliojančiu atsakovei UAB „Statra“ priėmimo klausimą,

Nustatė

2ieškovė teismui pateikė ieškinį dėl akcininkų sprendimo pripažinimo negaliojančiu atsakovui UAB „Statra“, prašydama pripažinti bendrovės 2014-10-31 visuotinio akcininkų susirinkimo protokolą Nr. 2014/02, kuriuo buvo priimtas sprendimas dėl atsakovo restruktūrizavimo bylos iškėlimo bei atitinkamo pareiškimo teismui pateikimo.

3Atsisakytina priimti ieškinį kaip neteismingą Alytaus rajono apylinkės teismui (CPK 137 str. 2 d. 2 p.).

4CPK 137 straipsnio 2 dalies 2 punktas numato, kad teismas atsisako priimti ieškinį, jeigu ieškinys neteismingas tam teismui.

5Ieškovė reiškia ieškinį atsakovei UAB „Statra“. Tačiau iš LITEKO duomenų bazės matyti, kad 2015-02-03 Kauno apygardos teismo nutartimi civilinėje byloje Nr. B2-1402-221/2015 bendrovei „Statra“ buvo iškelta restruktūrizavimo byla ir administratoriumi paskirtas E. R.. Nutartis yra įsiteisėjusi.

6Pagal CPK 27 str. 1 d. 4 p. bylas dėl bankroto ir restruktūrizavimo kaip pirmos instancijos teismai nagrinėja apygardos teismai, todėl šiuo nagrinėjamu atveju ieškovė turi reikšti ieškinį Kauno apygardos teismui.

7Teismas, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 137 straipsnio 2 dalies 2 punktu, 5 dalimi,

Nutarė

8ieškovės UAB „Reisvita“ ieškinį dėl akcininkų sprendimo pripažinimo negaliojančiu atsakovui UAB „Statra“ atsisakyti priimti ir jį su priedais grąžinti ieškinį padavusiam asmeniui.

9Nutarties patvirtintą kopiją siųsti ieškovės atstovui advokato padėjėjui A. T. Paruliui, veikiančiam E. M. ir partnerių advokatų kontoroje EXPROMA, Laisvės per. 77E, Vilnius.

10Nutartis per septynias dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per Alytaus rajono apylinkės teismą.

Proceso dalyviai