Byla 2-634-287/2012
Dėl neterminuoto motinos valdžios apribojimo panaikinimo, priteisto išlaikymo panaikinimo ir teismo sprendimo pakeitimo

1Pakruojo rajono apylinkės teismo teisėja Rima Razumienė, sekretoriaujant Janinai Juozaitienei, dalyvaujant pareiškėjai L. K., jos atstovui advokatui Anatolijui Šichovcovui, suinteresuotiems asmenims A. M. ir V. R., institucijos, duodančios išvadą, atstovei Giedrei Židonienei,

2viešame parengiamajame teismo posėdyje išnagrinėjo civilinę bylą pagal pareiškėjos L. K. pareiškimą suinteresuotiems asmenims A. M., V. R., dalyvaujant institucijoms, duodančioms išvadas, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui ir Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui dėl neterminuoto motinos valdžios apribojimo panaikinimo, priteisto išlaikymo panaikinimo ir teismo sprendimo pakeitimo, ir

Nustatė

3Pareiškėjos L. K. atstovas advokatas Anatolijus Šichovcovas parengiamajame teismo posėdyje paaiškino, kad praeito parengiamojo teismo posėdžio metu pareiškėja prašė paskirti dar vieną parengiamąjį teismo posėdį ir įsipareigojo įrengti dukrai kambarį, įteisinti sugyventinio vardu gyvenamąjį plotą, paimti dokumentus iš antstolių kontoros, pateikti naują buities tyrimo aktą ir surinkti kitus papildomus rašytinius įrodymus, tačiau dėl objektyvių priežasčių nespėjo to padaryti, todėl prašo pareiškimą jai grąžinti ir pateikė teismui pareiškėjos surašytą prašymą dėl pareiškimo atsiėmimo, kuriame nurodyta, kad pareiškėja dar neturi visų sąlygų dukros priežiūrai ir ugdymui.

4Pateiktas teismui prašymas yra pasirašytas ir suinteresuotų asmenų V. R. ir A. M., kurie sutinka, kad pareiškėja atsiimtų pareiškimą.

5Prašymas dėl pareiškimo atsiėmimo yra tenkintinas visiškai ir pareiškimas paliktinas nenagrinėtu, kadangi tai atitinka įstatymo nuostatas ir tam neprieštarauja suinteresuoti asmenys (CPK 42 str., 139 str., 230 str.).

6Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 139 str., 290-291 str. str., 296 str. 1 d. 10 p., teismas

Nutarė

7Tenkinti pareiškėjos L. K. prašymą dėl pareiškimo atsiėmimo civilinėje byloje su suinteresuotais asmenimis A. M., V. R., dalyvaujant institucijoms, duodančioms išvadas, Pakruojo rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui ir Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriui dėl neterminuoto motinos valdžios apribojimo panaikinimo, priteisto išlaikymo panaikinimo ir teismo sprendimo pakeitimo ir pareiškimą palikti nenagrinėtą.

8Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai