Byla 2-4266-374/2012
Dėl atsisakymo nuo ieškinio civilinėje byloje pagal ieškovo Lietuvos policijos mokyklos ieškinį atsakovei N. B. dėl mokymo išlaidų išieškojimo

1Marijampolės rajono apylinkės teismo teisėja Rūta Gustienė, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo ieškovo Lietuvos policijos mokyklos prašymą dėl atsisakymo nuo ieškinio civilinėje byloje pagal ieškovo Lietuvos policijos mokyklos ieškinį atsakovei N. B. dėl mokymo išlaidų išieškojimo, ir

Nustatė

2Ieškovas Lietuvos policijos mokykla pareiškė ieškinį atsakovei N. B. dėl 583,33 Lt mokymo išlaidų priteisimo. 2012-09-21 ieškovas pareiškimu informavo teismą, kad atsakovė sumokėjo įsiskolinimą, todėl ieškovas atsisako nuo ieškinio reikalavimų dėl mokymo išlaidų priteisimo ir bylą prašo nutraukti. Ieškinio atsisakymo pasekmės ieškovui žinomos.

3Atsisakymas nuo ieškinio pateiktas dar neišsiuntus ieškinio kopijos atsakovei: ieškinys gautas 2012-09-19, atsisakymas nuo ieškinio pareikštas 2012-09-21.

4Atsisakymas nuo ieškinio priimtinas, civilinė byla nutrauktina.

5Ieškovo atsisakymas nuo ieškinio šalių teisių ir interesų nepažeidžia, todėl priimtinas, civilinė byla dėl šios priežasties nutrauktina (CPK 140 str.). Šalims išaiškintina, kad nutraukus civilinę bylą, ginčas tarp tų pačių šalių, tuo pačiu pagrindu ir dėl to paties dalyko negalimas (CPK 294 str.).

6Vadovaudamasi LR CPK 87, 140, 293-295 str.,

Nutarė

7Ieškovo Lietuvos policijos mokyklos atsisakymą nuo ieškinio priimti.

8Civilinę bylą pagal ieškovo Lietuvos policijos mokyklos ieškinį atsakovei N. B. dėl mokymo išlaidų išieškojimo nutraukti.

9Nutartis per 7 d. gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui per šį apylinkės teismą atskiruoju skundu.

Proceso dalyviai