Byla eB2-1793-275/2019
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Danutė Kutrienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo bankrutavusios UAB „2be3“ bankroto administratoriaus prašymą dėl įmonės pabaigos,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismas 2018 m. rugpjūčio 20 d. nutartimi iškėlė UAB „2be3“ bankroto bylą ir paskyrė įmonės administratoriumi UAB „Framas LT“.

3Vilniaus apygardos teismo 2018 m. spalio 22 d. nutartimi buvo patvirtinti kreditoriniai reikalavimai, kurie 2019-01-10 nutartimi buvo patikslinti.

42018 m. gruodžio 4 d. nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

5Bankroto administratorius pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl įmonės pabaigos ir jos išregistravimo iš Juridinių asmenų registro. Nurodo, kad per bankroto ir likvidavimo laikotarpį buvo užbaigtos įmonės bankroto ir likvidavimo procedūros.

6Bankroto administratorius apie posėdžio vietą ir laiką yra informuotas, kreditoriams apie teismo posėdžio vietą ir laiką pranešta tinkamai, pateikti tai patvirtinantys įrodymai.

7Prašymas tenkintinas.

8Įmonės administratoriaus įgaliotas asmuo pateikė teismui 2019 m. sausio 16 d. Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Vilniaus valdybos pažymė, kurioje nurodyta, kad agentūra duomenų apie bankrutavusioje UAB „2be3“ sukauptas atliekas ir užterštą dirvožemį ar gruntą neturi. Bankrutavusi įmonė turto ir lėšų atsiskaityti su kreditoriais neturi, dėl to, konstatuotina, administratorius atliko visas procedūras likviduojant bankrutavusią įmonę, kaip tai numato LR ĮBĮ 33 str.

9Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos. Esant nurodytoms aplinkybėms, vadovaujantis LR Įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalimi, priimtinas sprendimas dėl bankrutavusios UAB „2be3“ įmonės pabaigos.

10Teismas, vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 259 str., 263-270 str., Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio ketvirtąja dalimi,

Nutarė

11Bankrutavusios UAB „2be3“ administratoriaus prašymą dėl įmonės pabaigos tenkinti.

12Bankrutavusios UAB „2be3“ (j. a. k. 300575705) veiklą pripažinti pasibaigusia ir išregistruoti ją iš juridinių asmenų registro.

13Pavesti bankrutavusios UAB „2be3“ administratoriui atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 5 d.

14Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti apskųstas apeliacine tvarka Lietuvos apeliaciniam teismui, skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai