Byla 2-2989-613/2013
Dėl žalos priteisimo, nagrinėjant ieškovės prašymą dėl ieškinio atsisakymo

1Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja Giedrė Seselskytė, rašytinio proceso tvarka civilinėje byloje pagal ieškovės UAB DK „PZU Lietuva“ ieškinį atsakovams R. D. ir V. D. dėl žalos priteisimo, nagrinėjant ieškovės prašymą dėl ieškinio atsisakymo,

Nustatė

2ieškovė kreipėsi į teismą prašydama priteisti iš atsakovų 641 Lt žalos atlyginimo, 5 proc. metinių palūkanų nuo bylos iškėlimo teisme iki teismo sprendimo visiško įvykdymo ir bylinėjimosi išlaidas.

32013-03-13 teisme gautas ieškovės prašymas dėl ieškinio atsisakymo, kuriame nurodyta, jog atsakovai ieškinio sumą, žyminį mokestį ir kitas bylinėjimosi išlaidas sumokėjo.

4Ieškovės ieškinio atsisakymas priimtinas, civilinė byla nutrauktina.

5Bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipęsis į teismą, turi teisę raštu ar žodžiu pareikšti teismui, kad jis atsisako ieškinio (CPK 140 str. 1 d.). Kadangi ieškovės atsisakymas nuo ieškinio neprieštarauja imperatyvioms įstatymų nuostatoms ir viešajam interesui, todėl jis priimtinas, byla nutrauktina (CPK 293 str. 1 d. 4 p.). Šalims išaiškintina, kad bylą nutraukus, vėl kreiptis į teismą dėl ginčo dalyko tarp tų pačių šalių, dėl to paties dalyko ir tuo pačiu pagrindu neleidžiama (CPK

6294 str. 2 d.).

7Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 290 - 291 straipsniais, teismas

Nutarė

8priimti ieškovės UAB DK „PZU Lietuva“ atsisakymą nuo ieškinio atsakovams R. D. ir V. D. dėl žalos priteisimo ir civilinę bylą Nr.2-2989-613/2013 nutraukti.

9Nutartis per septynias dienas nuo jos įteikimo dienos gali būti skundžiama Klaipėdos apygardos teismui, paduodant atskirąjį skundą per Klaipėdos miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai