Byla L2-802-515/2008
Dėl skolos, palūkanų išieškojimo iš skolininko S. K

1Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėjas Vitalijus Šidagis, išnagrinėjęs kreditoriaus ( - ) pareiškimą dėl skolos, palūkanų išieškojimo iš skolininko S. K.,

Nustatė

3Kreditorius teismui padavė pareiškimą dėl piniginių reikalavimų ir prašė išduoti teismo įsakymą dėl skolos, palūkanų išieškojimo iš skolininko S. K..

4Kreditoriaus pareiškimas neatitinka bendrųjų reikalavimų, keliamų procesinių dokumentų turiniui ir formai, ir Lietuvos Respublikos CPK 433 str. numatytų reikalavimų (CPK 111 str.).

5Lietuvos Respublikos CPK 433 str. 1 d. 1 p. nurodyta, kad pareiškime dėl teismo įsakymo išdavimo, be bendrųjų reikalavimų, keliamų procesinių dokumentų turiniui ir formai, turi būti nurodytas kreditoriaus vardas, pavardė, asmens kodas, adresas, o jeigu kreditorius yra juridinis asmuo, – jo visas pavadinimas, buveinė, kodas, atsiskaitomosios sąskaitos numeris ir kredito įstaigos rekvizitai, taip pat atstovo pavadinimas ir adresas, jeigu pareiškimą paduoda atstovas.

6Kaip matyti iš pateikto pareiškimo kreditorius prašo išieškoti skolą bei palūkanas iš S. K., tačiau kreditoriaus nurodyto asmens vardas nėra tikslus, ką teismas išsiaiškino peržiūrėjęs bylos bei “Sodros” duomenis.

7Esant šioms aplinkybėms yra pagrindas atsisakyti priimti kreditoriaus pareiškimą (CPK 435 str. 2 d. 1 p.

8Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos CPK 290 str., 291 str. teismas

Nutarė

9Atsisakyti priimti kreditoriaus ( - ) pareiškimą dėl skolos, palūkanų išieškojimo iš skolininko S. K..

10Nutartis yra galutinė ir neskundžiama, tačiau tai neužkerta kelio ištaisius trūkumus įstatymų nustatyta tvarka pateikti naują pareiškimą arba pareikšti ieškinį teisme pagal ginčo teisenos taisykles.

Proceso dalyviai