Byla 2-1170-169/2014
Dėl skolos ir palūkanų priteisimo rašytinio proceso tvarka

1Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėja Violeta Erlickienė civilinėje byloje pagal ieškovės uždarosios akcinės bendrovės „Sostinės kreditai“ ieškinį atsakovei L. R. dėl skolos ir palūkanų priteisimo rašytinio proceso tvarka

Nustatė

2ieškovė uždaroji akcinė bendrovė „Sostinės kreditai“ kreipėsi į teismą ieškiniu prašydama priteisti iš atsakovės 744,13 Lt skolos, 5 procentų metines palūkanas ir bylinėjimosi išlaidas.

32014 m. kovo 6 d. ir 21 d. išsiuntus atsakovei procesinius dokumentus ieškovės nurodytu adresu ir jų neįteikus, 2014 m. balandžio 4 d. nutartimi ieškovei nustatytas septynių dienų terminas ieškinio trūkumams pašalinti – patikslinti atsakovės gyvenamąją vietą arba pasirinkti kitą įstatymų numatytą procesinių dokumentų įteikimo būdą.

4Atsižvelgiant į tai, jog ieškovė uždaroji akcinė bendrovė „Sostinės kreditai“ iki 2014 m. balandžio 15 d. privalėjusi ištaisyti nutartyje nurodytus ieškinio trūkumus, teismo nustatytu terminu minėtos pareigos neįvykdė, prašymas pratęsti šį terminą negautas, ieškinys dėl skolos ir palūkanų priteisimo laikytinas nepaduotu ir grąžintinas ieškovei (LR CPK 115 straipsnio 3 dalis).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 115, 290–292 straipsniais, teismas

Nutarė

6ieškovės uždarosios akcinės bendrovės „Sostinės kreditai“ ieškinį atsakovei L. R. dėl skolos ir palūkanų priteisimo laikyti nepaduotu ir ne vėliau kaip per penkias darbo dienas nuo termino trūkumams pašalinti pabaigos dienos kartu su priedais grąžinti ieškovei.

7Teismo nutartis gali būti skundžiama atskiruoju skundu per septynias dienas nuo nutarties patvirtintos kopijos įteikimo dienos Šiaulių apygardos teismui per nutartį priėmusį teismą.

Proceso dalyviai