Byla e2-814-758/2017
Dėl skolos priteisimo dokumentinio proceso tvarka, priėmimo klausimą, trečiasis asmuo AB „Energijos skirstymo operatorius“

1Visagino miesto apylinkės teismo teisėjas Gintautas Būga,

2rašytinio proceso tvarka spręsdamas ieškovės Visagino savivaldybės administracijos ieškinio atsakovei UAB „Visagino tiekimas ir statyba“ dėl skolos priteisimo dokumentinio proceso tvarka, priėmimo klausimą, trečiasis asmuo AB „Energijos skirstymo operatorius“,

Nustatė

3ieškovė Visagino savivaldybės administracija kreipėsi į teismą su ieškiniu dokumentinio proceso tvarka, prašydama priteisti iš atsakovės UAB „Visagino tiekimas ir statyba“ skolą už elektros energiją, 6 proc. procesines palūkanas.

42017 m. balandžio 24 d. nutartimi ieškovei Visagino savivaldybės administracijai buvo nustatytas 7 dienų terminas trūkumams pašalinti ir pateikti teismui ieškinį atitinkantį CPK 135 straipsnio reikalavimus.

5Ieškovas iki teismo nurodyto termino pabaigos trūkumų nepašalino ir ieškinio nepateikė.

6Esant šioms aplinkybėms, nepašalinus ieškinio trūkumų ieškinys laikomas nepaduotu ir grąžintinas jį padavusiam asmeniui (CPK 115 str. 3 d., 138 str.; 424 str. 2 d.).

7Teismas, vadovaudamasis CPK 290-291 straipsniais ir 424 straipsnio 2 dalimi, teismas

Nutarė

8ieškovės Visagino savivaldybės administracijos ieškinį atsakovei UAB „Visagino tiekimas ir statyba“ dėl skolos priteisimo laikyti nepaduotu ir grąžinti jį padavusiam asmeniui.

9Nutartis per 7 dienas nuo jos kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Panevėžio apygardos teismui per Visagino miesto apylinkės teismą.

Proceso dalyviai