Byla eB2-622-538/2016
Dėl įmonės veiklos pabaigos ir patvirtinti likusius nepatenkintus kreditorių finansinius reikalavimus D. A. IĮ bankroto byloje

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Almantas Padvelskis, rašytinio proceso tvarka išnagrinėjęs likviduojamos D. A. IĮ administratorės UAB „Simpatija“ įgalioto asmens R. P. prašymą priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos ir patvirtinti likusius nepatenkintus kreditorių finansinius reikalavimus D. A. IĮ bankroto byloje,

Nustatė

2likviduojamos D. A. IĮ administratorės UAB “Simpatija“ įgaliotas asmuo prašo įmonę pripažinti likviduota ir pasibaigusia dėl bankroto bei patvirtinti įmonės kreditorių sąrašą ir jų nepatenkintus finansinius reikalavimus.

3Prašymas tenkintinas.

4Klaipėdos apygardos teismo 2015-10-14 nutartimi D. A. IĮ iškelta bankroto byla, jos administratore paskirta UAB „Simpatija“, 2015-12-09 teismo nutartimi įmonei taikytas supaprastintas bankroto procesas ir 2016-01-13 teismo nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto. Administratorės įgaliotas asmuo pateikė Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos miesto agentūros pažymą, iš kurios matyti, kad įmonė nebuvo įtraukta į kontroliuojamų objektų sąrašą, nebuvo tikrinta ir už aplinkos teršimą nebuvo bausta. Atsižvelgiant į tai, yra pagrindas priimti sprendimą dėl įmonės veiklos pabaigos (Lietuvos Respublikos įmonių bankroto įstatymo 32 straipsnio 4 dalis). Iš pateiktų duomenų matyti, kad Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR FM perleido reikalavimo teisę į likviduojamos D. A. IĮ mokestinę nepriemoką VĮ Turto bankui, kreditorius VSDFV Klaipėdos skyrius patikslino savo finansinį reikalavimą, todėl tvirtintini likę nepatenkinti patikslinti įmonės kreditorių finansiniai reikalavimai (Lietuvos respublikos įmonių bankroto įstatymo 26 str. 1, 3 d.).

5Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso 270 straipsniu, teismas

Nutarė

6pripažinti, kad likviduojamos D. A. IĮ, įmonės kodas 141714238, reg. adresas Taikos g. 78, Klaipėdos m., veikla pasibaigė.

7Patvirtinti likusius nepatenkintus patikslintus likviduojamos D. A. IĮ kreditorių finansinius reikalavimus:

  1. VĮ Turto bankas - 59 532,39 Eur;
  2. VSDFV Klaipėdos skyrius - 4 577,96 Eur.

8Sprendimas per 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai