Byla B2-1578-163/2016
Dėl bankroto bylos iškėlimo, bendraieškiai UAB „SKOLEKSA LT“, UAB „Geoplanai“

1Klaipėdos apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėja Alona Romanovienė, rašytinio proceso tvarka civilinėje byloje iškeltoje pagal ieškovo A. Z. pareiškimą atsakovei UAB „Renginių centras“ dėl bankroto bylos iškėlimo, bendraieškiai UAB „SKOLEKSA LT“, UAB „Geoplanai“,

Nustatė

2ieškovas A. Z. ir bendraieškiai UAB „SKOLEKSA LT“, UAB „Geoplanai“ pateikė teismui pareiškimus su prašymu iškelti atsakovei UAB „Renginių centras“ bankroto bylą. Ieškovai mano, kad atsakovė yra nemoki.

3Klaipėdos apygardos teismas 2016-10-25 nutartimi priėmė UAB „Geoplanai“ atsisakymą nuo ieškinio ir bylą dalyje dėl bendraieškės UAB „Geoplanai“ pareikšto reikalavimo nutraukė (CPK 293 str. 1 d. 4 p.). Tos pačios dienos nutartimi ieškovo A. Z. ieškinį paliko nenagrinėtą (CPK 139 str.1 ir 2 d., 296 str. 1 d. 10 p.).

4Klaipėdos apygardos teisme 2016-11-03 gautas bendraieškės UAB „SKOLEKSA LT“ direktorės J. B. prašymas dėl atsisakymo nuo ieškinio. Nurodo, kad atsisakymo nuo ieškinio pasekmės yra aiškios ir žinomos.

5LRCPK 140 straipsnio 1 dalyje nustatyta, kad bet kurioje proceso stadijoje ieškovas, kreipęsis į teismą, turi teisę raštu ar žodžiu pareikšti teismui, kad jis atsisako ieškinio. Teismas priima nutartį priimti ieškinio atsisakymą ir nutraukia bylą.

6Teismas priima bendraieškės UAB „SKOLEKSA LT“ atsisakymą nuo ieškinio, todėl byla nutrauktina (CPK 293 str. 1 d. 4 p.).

7Klaipėdos apygardos teismo 2016-09-13 nutartimi byloje buvo taikytos laikinosios apsaugos priemonės ir areštuotas atsakovei UAB „Renginių centras“, įmonės kodas ( - ), buveinės adresas ( - ), Klaipėda, nuosavybės teise priklausantis nekilnojamasis ir kilnojamasis turtas, piniginės lėšos ir turtinės teisės, priklausančios atsakovei ir esančios pas atsakovę arba trečiuosius asmenis, uždraudžiant bet kokį areštuoto turto perleidimą, įkeitimą kitiems asmenims ar kitokį nuosavybės teisės pakeitimą ar apribojimą bei turto vertės sumažinimą. Bylą nutraukus laikinosios apsaugos priemonės naikintinos.

8Vadovaudamasis Civilinio proceso kodekso 290–291 straipsniais, teismas

Nutarė

9bylą nutraukti.

10Laikinąsias apsaugos priemones, taikytas Klaipėdos apygardos teismo 2016m. rugsėjo 13 nutartimi, panaikinti.

11Nutartis per 7 dienas nuo nutarties kopijos įteikimo dienos gali būti skundžiama atskiruoju skundu Lietuvos apeliaciniam teismui, paduodant skundą per Klaipėdos apygardos teismą.

Proceso dalyviai