Byla eB2-3358-340/2016
Dėl įmonės pabaigos

1Vilniaus apygardos teismo teisėja Tatjana Žukauskienė, teismo posėdyje rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo bankrutavusios UAB „Family group“ administratoriaus UAB „Rožių slėnis“ įgalioto asmens R. T. prašymą dėl įmonės pabaigos,

Nustatė

2Vilniaus apygardos teismo 2015-05-29 nutartimi UAB „Family group“ iškelta bankroto byla, administratoriumi paskirtas UAB „Rožių slėnis“; Vilniaus apygardos teismo 2015-09-14 nutartimi patvirtinti įmonės kreditorių finansiniai reikalavimai, įmonei nuspręsta taikyti supaprastintą bankroto procesą; Vilniaus apygardos teismo 2014-11-02 nutartimi įmonė pripažinta bankrutavusia ir likviduojama dėl bankroto.

3Bankrutavusios UAB „Family group“ administratoriaus pateikė teismui prašymą priimti sprendimą dėl bankrutavusios UAB „Family group“ pabaigos. Nurodė, kad likvidavimo procedūros UAB „Family group“ bankroto byloje yra baigtos. Saugotini UAB „Family group“ dokumentai yra paruošti perduoti tolimesniam saugojimui į archyvą.

4Prašymas tenkinamas.

5Pagal Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d. po to, kai administratorius pateikia teismui likusio turto grąžinimo, nurašymo arba perdavimo aktus ir Aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento pažymą, teismas, nagrinėjantis įmonės bankroto bylą, priima sprendimą dėl įmonės pabaigos.

6Iš bankrutavusios UAB „Family group“ administratoriaus pateiktų duomenų matyti, kad apie teismo posėdį dėl įmonės pabaigos kreditoriams buvo pranešta elektroniniu paštu. Kaip matyti iš administratoriaus pateiktos Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Vilniaus miesto agentūros 2015-10-05 pažymos Nr.VR-14.6-1524, agentūra neturi duomenų, kad bankrutavusioje UAB „Family group“ sukauptos atliekos, užterštas dirvožemis ar gruntas. Jokio neparduoto ar nenurašyto turto įmonė nebeturi. Iš šių aplinkybių darytina išvada, kad visos įmonės likvidavimo procedūros UAB „Family group“ bankroto byloje yra pabaigtos.

7Esant nurodytoms aplinkybėms, teismas daro išvadą, kad bankrutavusi UAB „Family group“ savo veiklą baigė, todėl yra pagrindas pripažinti jos pabaigą (Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 4 d.).

8Teismas, vadovaudamasis Įmonių bankroto įstatymo 26 str., CPK 259 str., 263-270 str.,

Nutarė

9bankrutavusios UAB „Family group“ administratoriaus UAB „Rožių slėnis“ įgalioto asmens R. T. prašymą dėl bankrutavusios UAB „Family group“ pabaigos tenkinti.

10Bankrutavusią UAB „Vilgusta“ (į.k.302652997, registracijos adresas: J. Baltrušaičio g. 9-166, Vilnius) pripažinti pasibaigusia ir išregistruoti likviduotą dėl bankroto UAB „Family group“ iš juridinių asmenų registro.

11Pavesti UAB „Family group“ administratoriui UAB „Rožių slėnis“ atlikti veiksmus, numatytus Įmonių bankroto įstatymo 32 str. 5 d.

12Sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti apskųstas apeliacine tvarka Lietuvos apeliaciniam teismui, apeliacinį skundą paduodant per Vilniaus apygardos teismą.

Proceso dalyviai